• Yeni Kız
Kum Blaster Tabancası, Bor Karbür Nozul, AMTOVL Kum Blaster Kabine Tabancası ile 8MM Kumlama Memesi Kiti için Parlatma, Pas, Toz Kaldırmak

Kum Blaster Tabancası, Bor Karbür Nozul, AMTOVL Kum Blaster Kabine Tabancası ile 8MM Kumlama Memesi Kiti için

Alıcı reytingleri:
₺ 76.47

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Geniş Uygulama】 Bu kumlama tabancası, verimli kumlama, parçaların yüksek basınçlı sıvı temizliği ve surfaces.It otomobillerde ve diğer yüzeylerde cam patlatma , pas, boya ve kireç giderme gibi çeşitli işler için mükemmeldir. 【Bor Karbür Nozul】 Kutu manuel kumlama makinesine ve kutu tipi otomatik kumlama makinesine uygulayın. 【Üstün Malzeme】 Yüksek mukavemetli, yüksek aşınmaya dayanıklı bor karbür nozulların kullanımı.Çimentolu karbür/tungsten çelikten ve silisyum karbür, silisyum nitrür, alümina, zirkonya vb.Nozullardan çok daha uzun bir servis ömrüne sahiptir. 【Çok amaçlı Tasarım】 Parçaların ve yüzeylerin verimli kumlama sıvısı ve hava temizliği için tasarlanmış kum camı,kumlama,yüzey parlatma işlemi,makine parçaları için kullanılabilir. 【Kumlama Tabancası Kiti】35*20*8mm püskürtme tabancası çekirdeği kullanın.Tabanca çekirdeğinin uzunluğu kum üretim hızını belirler ve tabanca çekirdeğinin iç deliği üretilen kum miktarını belirler.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!