• Yeni Kız
Yıldız Geometri Tırnak Çıkartmalar Tırnak Çıkartmaları, 3D Renkli Yıldız Kendinden Yapışkanlı Tırnak Sanat Malzemeleri, moda Gümüş/Siyah / Altın Yıldız Glitter Parlak Tırnak Süslemeleri Aksesuarları için Manikür Tasarım

Yıldız Geometri Tırnak Çıkartmalar Tırnak Çıkartmaları, 3D Renkli Yıldız Kendinden Yapışkanlı Tırnak Sanat

Alıcı reytingleri:
₺ 22.77

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Paket : 8 yaprak 3 D renkli yıldız tırnak çıkartmaları çıkartmaları alacaksınız.Her tırnak çıkartması, çeşitli tırnak sanatlarını tasarlamanıza izin veren farklı bir tarza sahiptir.Yıldız Tırnak Sanat Tasarım : Bu kendinden yapışkanlı tırnak sanat çıkartmalar ile altın,gümüş,siyah,beyaz, vb.tırnaklarınızı daha çekici hale getirebilir ve kendi sanatsal tarzınızı yaratmak için size çeşitli seçenekler sunabilir.Güvenli Malzeme : Tırnak çıkartmalarımız yüksek kaliteli malzemeden, cilt dostu ve çevre dostu, toksin içermeyen, tırnak sanat çıkartmaları hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli bir şekilde kullanmak için güvenlidir.Kullanımı kolay : Tırnak çıkartmaları kendinden yapışkanlı bir tasarıma sahiptir, uygun bir desen seçin, hafifçe almak ve üzerine basmak için doğrudan cımbız kullanın. nail.In deseni daha parlak hale getirmek ve düşmesi kolay olmamak için yüzeye bir üst kat uygulayabilirsiniz.Güven ile satın : herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz cevap ve en kısa sürede sorunları çözmek.Öğe hasar görmüşse veya ciddi kalite sorunları varsa, %100 para iade garantisi.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!