• Yeni Kız
Fitbit ile uyumlu Versa / Versa 2 / Versa Lite Bantları Kadın Erkek, Ayarlanabilir Deri Band ile Manyetik Yedek Bilekliği Aksesuarları Kayış için Versa / Versa 2 / Versa Lite (Siyah)

Fitbit ile uyumlu Versa / Versa 2 / Versa Lite Bantları Kadın Erkek, Ayarlanabilir Deri Band ile Manyetik Yedek

Alıcı reytingleri:
₺ 55.77

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Benzersiz Tasarlanmış Versa 2 Watch Band】 Bu Fitbit Versa 2 / Versa / Versa Lite yedek bantları yumuşak ve rahat deriden yapılmış, inanılmaz hafif ve rahat dokunuş.5.5-7.5 inç(140mm-190mm) bileğe uyar. 【Güçlü Manyetik Kayışlar】 Yumuşak, kapitone deri içine gizlenmiş mıknatıslar, hassas bir uyum ve kesim için bileğinizin etrafına sarmanızı sağlar look.No tokaya ihtiyacınız var, sadece saat kayışınızı kolayca yapıştırın ve kilitleyin. 【Şık Görünüm】 Benzersiz çizgiler, bu Versa 2 / Versa deri bandına günlük yaşamda ruh halinize ve kıyafetinize uyacak şekilde farklı bir görünüm kazandırır, gündelik günler ve profesyonel amaçlar için saatinize mükemmel uyum sağlar.Bunun ne kadar çarpıcı olduğuna dair birçok övgü alacaksınız. 【Fitbit Versa için Mükemmel Uyum】 Premium Paslanmaz çelik geliştirilmiş yapılı hızlı serbest bırakma pimleri, kurulum veya sökmenin hızlı ve rahat bir şekilde düzenlenmesini sağlar.Güçlü manyetik toka tasarım kayışları birbirine sıkıca yapışır, saatin bileğinizde güvenli ve güvenli bir şekilde çalışmasını veya oynamasını sağlar. 【Satış Sonrası Servis】 Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.Elimizden bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için çalışacağız.12 saat içinde hızlı tepki ve eylem.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!