• Yeni Kız
TRİOCOTTAGE İnkübatörler, Otomatik 8-12 Yumurta Kuluçka için Kuluçka Bıldırcın Tavuk Kaz Ördek, Otomatik Yumurta Dönüm ve Sıcaklık, küçük Civciv Çıkım ile Turner

TRİOCOTTAGE İnkübatörler, Otomatik 8-12 Yumurta Kuluçka için Kuluçka Bıldırcın Tavuk Kaz Ördek, Otomatik Yumurta

Alıcı reytingleri:
₺ 274.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

It kuluçka sürecini kolaylaştırır, daha yüksek kuluçka oranına yardımcı olur.Çalışma gerilimi : 95 ~ 125 V / 50 Hz.Ortam sıcaklığı : 10~40℃(50℉-104℉).Bu inkübatörün fabrika parametreleri tavukları yumurtadan çıkarmak için ayarlanmıştır, Eğer diğer tavukları yumurtadan çıkarırsanız, lütfen kuluçka parametrelerini ayarlayın.Kuluçka makinesi için özel bir strafor cihazı tasarladık,kuluçka odasının sıcaklığı düşük olduğunda, kuluçka oranını arttırmak için sıcaklığı ve nemi stabilize etmek için bu straforu kullanın.OTOMATİK KULUÇKA, BASİT KULLANIM : Bu Triocottage civciv inkübatörü, anne tavuğu yumurtayı çeviriyormuş gibi yumurtaları her iki saatte bir otomatik olarak döndürür.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!