• Yeni Kız
Ayarlanabilir Ağırlıklı Yelek Egzersiz Ekipmanları için Kadın ve Erkek / Vücut Ağırlığı Yelek için Yürüyüş, Koşu, Boks, Gücü Eğitim, Fitness Egzersiz, Kilo Kaybı-20 KG (44 LB)

Ayarlanabilir Ağırlıklı Yelek Egzersiz Ekipmanları için Kadın ve Erkek / Vücut Ağırlığı Yelek için Yürüyüş,

Alıcı reytingleri:
₺ 260.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Strength Güç oluşturmak, yağları azaltmak ve kardiyovasküler sağlığı artırmak için yoğun kullanım için ağır hizmet ağırlıklı yelek. ♦ Uzun yıllar kullanım için dayanıklı dayanıklılık, yaşlanma ve aşınma direnci için dayanıklı takviyeli NP+ naylon malzeme;. ✔ Ön ve arkadaki ağırlıklar ile eşit olarak yüklenir, yelek kayması için endişelenmez; Yumuşak dolgu malzemesi kaymayı ve kaymayı önler ve aşınmanızı daha rahat hale getirir. ✔ Paket yelek ve bireysel katı demir külçeleri içerir; yükü istediğiniz egzersiz seviyesine uyacak şekilde ayarlamak kolay ve kullanışlıdır. ✔ Tek beden, ayarlanması kolay kayışı olan erkekler ve kadınlar için herkese uyar; 2 yıl garanti, risksiz ve size keyifli ve kendinden emin bir kullanım garanti eder.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!