• Yeni Kız
Kalp Çıkartmaları FPV Pervane Koruyucu Kutusu.Pervane saklama kutusu DJI FPV Koruma Seyahat Taşıma Tutucu Kutusu ile Uyumlu

Kalp Çıkartmaları FPV Pervane Koruyucu Kutusu.Pervane saklama kutusu DJI FPV Koruma Seyahat Taşıma Tutucu Kutusu

Alıcı reytingleri:
₺ 114.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu pervane koruyucu kutusu ile, saklama kutusunu rahat seyahat için sırt çantanıza veya cebinize koyabilirsiniz.DJI FPV pervaneleri için özel olarak tasarlanmış bu pervane tutucunun doğru kalıp açıklığı.Dayanıklı plastikten yapılmış pervane koruyucu kılıfımız şok emici ve düşmeye karşı dayanıklıdır.FPV pervane saklama kutusu, pervanelerin ezilmesini önleyebilir ve mükemmel bir koruma sağlar.Bu FPV pervane saklama kutusu ile büyük kapasiteli tutabilir 4 FPV pervaneler (pervaneler dahil değil).Açıklama : Bu pervane koruyucu kılıf güçlü ve hafif, iyi dayanıklılık ve sertlik ile.Saklama kutumuz, FPV drone pervanelerinin ezilmesini önleyecek ve drone aksesuarlarınıza güvenli bir yer sağlayacaktır.Pervane taşınabilir saklama kutusu 4 adet pervane tutabilir.Özellikleri : Pervane saklama kutusu-Renk : gösterildiği gibi.- Malzeme : Plastik.- Ambalaj Boyutu : 13.3x11.8x4.7 cm/5.24x4.65x1.85 inç.Uygulanabilir modeller : DJI FPV ile uyumlu.Not : Sadece pervane saklama kutusu satılmaktadır, propellers Package dahil değil İncluding1 * Pervane saklama kutusu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!