• Yeni Kız
CuddleBug Bebek Wrap Sling + Taşıyıcı-36 lbs'ye kadar Yenidoğan ve Bebekler-Eller Serbest-Nazik, Streç Kumaş-Bebek Duşları için İdeal-Tek Beden Herkese Uyar (Mavi)

CuddleBug Bebek Wrap Sling + Taşıyıcı-36 lbs'ye kadar Yenidoğan ve Bebekler-Eller Serbest-Nazik, Streç Kumaş-Bebek

Alıcı reytingleri:
₺ 74.70

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bebeğinizi ellerinizi serbest bırakın!Dünyada, göğsüne karşı uyuyan bir çocuğun hissiyle, tatlı kokulu, başının altında örtülü başıyla kıyaslanabilecek hiçbir şey yok. nose.In yeni doğmuş bir bebekle ilk günlerde, annelerin bu anların tadını çıkarmak için zamanları vardır.BAĞ kurarken İŞLERİ halledin-İstediğiniz yere gitme ve işleri halletme esnekliği ve özgürlüğü ile güçlü duygusal bağlar ve sürekli uyarım geliştirin.RAHAT VE GÜVENLİ-Bebeğinizi bu makinede YIKANABİLİR tokasız, halkasız, %95 Pamuk, %5 Premium karışımda destekleyin spandex.As tişört giymek kadar nazik ama bebeğinizin başını destekleyecek kadar güçlü.BASİT, kullanımı KOLAY, TEK KİŞİLİK talimatlar - Sıfır hayal kırıklığı talimatları.Hızlı öğrenme eğrisi.Herhangi bir taşıma için takip edilmesi kolay talimatlarla göz açıp kapayıncaya kadar hareket halinde olacaksınız.Araba koltuğundan sarılmaya 1 dakika kadar kısa bir sürede sarıldı.Telaşlı bir bebekle bile.GERİ VER-Satın alımınızın bir kısmı, ihtiyacı olan topluluklar için kendi kendine yeterli okullar sağlayan Guatemala yardım kuruluşu “Long Way Home” u desteklemeye gidiyor.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!