• Yeni Kız
YUWU Kökünü Kazımak tüy bırakmayan Temizleyici Pro, Taşınabilir Metal Tüy Bırakmayan Haddelenmiş Temizleyici Pet Saç Aracı, Halı Giyim Hattı için Kürk, Kanepe, Mobilya, Merdiven, Toz (2 Paket, Pembe)

YUWU Kökünü Kazımak tüy bırakmayan Temizleyici Pro, Taşınabilir Metal Tüy Bırakmayan Haddelenmiş Temizleyici

Alıcı reytingleri:
₺ 35.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

It başka bir tane için arabaya konabilir. - Daha fazla pil israfı yok Sürekli olarak güçlü güç getirmeyen pille çalışan bez tıraş makinelerinin aksine, bu Taşınabilir Tüy Bırakmayan Temizleyici, tüy bırakmayan ve topları çıkarmak için sabit ve sabit güçlü güç sağlar. 【TAŞIMASI KOLAY】 İçinde küçük size. -Evcil hayvan tüylerini, kırıntıları, tüyleri ve daha fazlasını yapışkan bir kalıntı bırakmadan kolayca temizler. 3 Yeniden Kullanılabilir Çamaşır Tiftiği Temizleyici Yıkama Topları.It dışarıdayken bir taşıma çantasında taşımak ve herhangi bir yerde kullanmak için idealdir. 【Sıcak hatırlatma】 Bu aracı giysilerde kullanırsanız, lütfen sadece yün paltolar veya yün paltolar için uygun olduğunu unutmayın.YUWU Taşınabilir Tüy Bırakmayan Temizleyici-Giysilerin ve kumaşların yeni görünümünü geri yükler, tüy bırakmayan silindirler kanepedeki giysilerden kabarık topları çıkarmak için idealdir.Bu belirsiz ve küçük şeyle paradan tasarruf edin, kendiniz için yeni kıyafetler alın ve hayatınızı kolaylaştırın.Güncellenmiş sapın tutulması daha rahat ve kullanımı kolaydır. 1 Pet Saç Temizleme Sökücü Fırça.Doğru kullanılırsa, haplar kumaşa zarar vermeden ve ipliği yukarı çekmeden kolayca kazınır.Paket içeriği : 2 Taşınabilir pamuk tiftiği temizleyici.Bu belirsiz ve küçük şeyle paradan tasarruf edin, kendiniz için yeni kıyafetler alın ve hayatınızı kolaylaştırın.Sıcak ipuçları : Lütfen Mauni paltolarında, iş takımlarında, pamuklu kumaşta ve kadife kumaşta kullanın, örme kazaklarda, trikolarda kullanmayın.Kullanım talimatı : Tüy bırakmayan temizleyici kullanmadan önce, kumaşın yüzeyini kıvrımsız olarak pürüzsüz hale getirin.İlk kullanım nazik bir girişim gerektirir.【ZARİF KALIN】 Giysilerin ve kumaşların yeni görünümünü geri yükler, tüy bırakmayan silindirler kanepedeki giysilerden kabarık topları çıkarmak için idealdir. 【WHAT YOU GET】 2 taşınabilir pamuk tiftiği temizleyici silindirler, 1 pet saç temizleme sökücü fırça, 3 kullanımlık çamaşır pamuk tiftiği temizleyici yıkama topları, 24-saat müşteri hizmetleri desteği, para-geri ve değiştirme sorunları kullanım sırasında ortaya çıkarsa mevcuttur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!