• Yeni Kız
Yeni Apple AirTags 2021 ile Uyumlu Dylleucy Silikon Kılıf, Çizilmez Hafif Yumuşak Koruyucu Cilt Kapağı Anahtarlıklı Aksesuarlar Anti-Kayıp Tasarımı-Yeşil

Yeni Apple AirTags 2021 ile Uyumlu Dylleucy Silikon Kılıf, Çizilmez Hafif Yumuşak Koruyucu Cilt Kapağı Anahtarlıklı

Alıcı reytingleri:
₺ 26.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Özel Air Tags İzleyici için tasarlanmış.Daha kolay kullanmak için bunları yaparken çizik ve darbelere karşı Air Tags koruyun.Yüksek kaliteli silikon malzeme, yumuşak ve rahat, aşınmaya dayanıklı ve toksik olmayan, uzun bir servis ömrüne sahiptir.Hava yastıkları için silikon kılıf hem soğuk hem de sıcak ortamlarda iyi performans gösterir.Hem hafif hem de dayanıklı, anahtarlık halkası ile hava yastıklarını anahtarlarınıza, çantalarınıza ve diğer eşyalarınıza kolayca yapıştırabilirsiniz.Sıfır girişim, silikon Air Tags tutucu kılıf Air Tags ile hiçbir girişim vardır functions.It hava yastığı izleyicisinin sinyalini etkilemez ve zarafetin cazibesini azaltmaz.Endişesiz satış sonrası servis, Hava yastığı tutucu kılıfı ile ilgili herhangi bir kalite sorunu bulursanız, lütfen mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin, size ücretsiz değiştirme ve tam geri ödeme sözü veriyoruz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!