• Yeni Kız
JARLİNK 1818 Pcs kristal takı Yapma Kiti, DIY Yüzük Yapma Kiti ile 28 Renkler kristal boncuklar, takı Tel & küpe Kanca için Küpe, Bilezik, Kolye, takı Yapma Malzemeleri

JARLİNK 1818 Pcs kristal takı Yapma Kiti, DIY Yüzük Yapma Kiti ile 28 Renkler kristal boncuklar, takı Tel &

Alıcı reytingleri:
₺ 270.60

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

1818 Pcs Değer Takı Yapma Kiti-Paket içerir yaklaşık 1.400 taş boncuk (28 renk) ve 145 gümüş sevimli Charm Kolye (5 şekiller), 100 küpe kanca, 50 atlama halkaları, 50 Headpins, 50 Göz Pimleri, 10 ıstakoz klipsler. 3 rulo Bakır Tel (Gül altın / Altın / Gümüş), 2 rulo Elastik İp (Siyah / Şeffaf), hayat ağacı kolye yapmak için 3 Kanca (Gül altın / Altın / Gümüş), 1 Atlama Halkası Açacağı, 1 Halka Sizer Mandrel, 1 Pense, 1 Cımbız, 1 Kutu. 28 Farklı Renk Değerli Taş Boncuk-Kristal takı seti, 28 farklı renk kristal taş boncuk ile birlikte gelir.Çapı 5 mm ile 8 mm arasında değişen düzensiz şekillerde dikkatlice parlatılırlar ve her birinin 1 mm'lik bir deliği vardır (delik ortada olmayabilir).Farklı DIY takı yapımı ihtiyaçlarınız için göz kamaştırıcı ve tatmin edici.Küpeler ve Yüzük Yapımı Malzemeleri - Değerli taş küpeler yapma kitleri, bakır tel, elastik ip, küpe kancaları, atlama halkası, atlama halkası açacağı, pense, cımbız ve hayat ağacı kolyelerini yapmak için özel kancalar gibi gerekli aksesuarları sağlar.Gerekli aksesuarları ayrı olarak satın almanıza gerek yoktur, kendi kişiselleştirilmiş stil küpelerinizi veya yüzüklerinizi DIY için çok uygundur.Acemilere Dost-28 çeşit mücevher, bakır tel, elastik ip, küpe kancası ve diğer aksesuarların yanı sıra yüzük, küpe, bilezik ve hayat ağacı kolyelerinin nasıl yapılacağına dair ayrıntılı talimatlar içeren bir kılavuz var.Tüm değerli taş boncuklar, bunları kolayca tanımlamanıza ve saklamanıza yardımcı olabilecek 28 bölmeli plastik bir kutuda paketlenmiştir.Geniş uygulama-Düzensiz mücevher boncuk yapma kitleri DIY yapımı yüzük, bilezik, kolye, küpe, broş, kolye, ev dekorasyonu ve diğer el sanatları için çok uygundur.Yaratıcılıkla yapılan mücevherler kendiniz, aileniz, çocuklarınız ve arkadaşlarınız için özel bir hediye olarak çok uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!