• Yeni Kız
JUSTJUNMİN 6 Adet Paspas Bezi Kiti Proscenic için Fit M7 Pro Robot Süpürge Süpürgesi Robotik Süpürge Parçaları Paspas Aksesuarları için Fit (Renk: Mavi)

JUSTJUNMİN 6 Adet Paspas Bezi Kiti Proscenic için Fit M7 Pro Robot Süpürge Süpürgesi Robotik Süpürge Parçaları

Alıcı reytingleri:
₺ 70.02

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

KAPSAM : Kapsamınızın satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. 1.yüksek kalite. 2. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, daha dayanıklı. 3. Rutin bakımın bir parçası olarak kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. 4. Paspas bezi güçlü bir kalıcı temizleme gücüne sahiptir ve zemindeki ayak izlerini kolayca işleyebilir. 5. proscenic için fit M7 Pro robot süpürge için fit.Renk : Grimalzeme : kumaşboyutu : 305x115 mmpaket İçeriği : 6 x paspassadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!