• Yeni Kız
Dize ışık direkleri 10FT 2 adet, Dış dize ışıkları için ışık direkleri, Dış mekan için dize ışık direkleri, Dış mekan ışık direkleri, dış mekan için ışık direkleri

Dize ışık direkleri 10FT 2 adet, Dış dize ışıkları için ışık direkleri, Dış mekan için dize ışık direkleri,

Alıcı reytingleri:
₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

En güçlü Güneş Radyosu : Almanya'nın yüksek yoğunluklu monokristal silikonundan üretilen güneş panelleri, güneş şarj hızı normal bir acil durum radyosunun 10 katıdır, bu nedenle acil durum malzemelerinizde vazgeçilmez bir ekipmandır.En parlak Acil Durum Radyosu : 3 mod 20 adet led el feneri ve 3 W 48 adet led okuma ışığı içerir, SOS düğmesine basmak insanları etkili bir şekilde çekmek için keskin bir ses çıkarabilir attention.It açık hava kampınızdaki en önemli kamp malzemesidir.Şaşırtıcı Pille Çalışan Radyo : 5000m Ah Yüksek kapasiteli taşınabilir güç Bankası, bu uzun ömürlü pil, bir tanesini kullanarak 2 saat şarj ederek 3000 kata kadar tekrar tekrar şarj edilebilir week.It bu, hayatta kalma ekipmanınızda vazgeçilmez bir ekipmandır.Ekstraodinary NOAA Hava Radyo : Tüm hava bandı .Bu hava durumu yayını aracılığıyla kasırgalar, kar fırtınaları, orman yangınları, seller, depremlerle ilgili felaketlerle ilgili en son hava durumu ve tehlike Bilgilerini alabilirsiniz.El Krank Radyosu : Kol tasarım prensibini kullanarak, el krankının dönüşü çok kolaydır, acil elektrik kesintisi durumunda en iyi yardımcıdır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!