• Yeni Kız
Savins Taşınabilir Klozet Organizatör Depolama, Gardırop Dolap ile Dokunmamış Kumaş 14 Raflar, Montajı Kolay, Drak Kahverengi

Savins Taşınabilir Klozet Organizatör Depolama, Gardırop Dolap ile Dokunmamış Kumaş 14 Raflar, Montajı Kolay,

Alıcı reytingleri:
₺ 281.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Özlü tasarım, herhangi bir ev dekoruyla uyum sağlar.Montajı kolaydır, ekstra alet gerektirmez.Yuvarlanan ön kapılar, içeriği toz ve nemden korur.Dokunmamış kumaş kapaklı sağlam bir alaşım konstrüksiyona üretilmiştir.Uzun ömürlü kullanım için dayanıklı.Tüm kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız için daha fazla alan ekleyin.Üstteki iki asılı çubuk, daha uzun kıyafetler saklamanıza izin verir. 5 kat ve 14 geniş bölme, evinizi düzgün bir şekilde organize etmenizi sağlar.Özellikler : 1. Malzeme : Alaşımlı Plastik Dokunmamış Kumaşlar n2. Renk : Drak Kahverengi 3. Tip : 5 Kat 14 Kafes 4. Çelik Boru Çapı : 0.51 / 1.3 cm 5. Boyutlar : (56x18.5x66) / (141x47x168)cm(L x W x H) Paket Içerir : 1 x klozet Organizatör Notlar : 1. Malları alırken, lütfen ürünü talimatların listesine göre onaylayın.Bir kez Daha parçalarını bulmak, bizimle temas kurmaktan ilgili resimler veriniz.Zamanında hallederiz. 2. Lütfen ürünü kullanım kılavuzuyla birlikte yükleyin. 3. Kurulumun kolayca ayarlanabilmesi için çok sıkı olmaması önerilir.Yapı kurulduktan sonra, daha fazla stabilite için arayüzü sağlamlaştırın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!