• Yeni Kız
LIXFDJ Ultrasonik Gözlük Temizleyici, Takı Ultrasonik Otomatik Temizleme Makinesi Yüksek Frekanslı Titreşim Yıkama Temizleyici Yıkama Gözlük Kontakt Lens Temizleme Makinesi, / / 3 (Renk: Mavi)

LIXFDJ Ultrasonik Gözlük Temizleyici, Takı Ultrasonik Otomatik Temizleme Makinesi Yüksek Frekanslı Titreşim

Alıcı reytingleri:
₺ 243.15

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kullanımı KOLAY : Basma düğmesiyle kontakt lens bakım işleminizi basitleştirin.Her birinden sonra otomatik kapanma cleaning.It kontakt lensin her seferinde 3 dakika,haftada 3 kez yıkanması önerilir.YÜKSEK FREKANS ve DÜŞÜK TİTREŞİM TEKNOLOJİSİ : Kontakt lens temizleyici ,yüksek frekans ve düşük titreşim teknolojisi ile benimsenerek gözyaşı proteinini ve küçük parçacıkları mercekten kısa sürede etkili bir şekilde siler.USB ŞARJ : Bu tür hızlı titreşim kontakt lens temizleme makinesi USB üzerinden şarj edilebilir cable.It 2 saat şarj tamamlandıktan sonra yaklaşık 30 gün boyunca kullanılabilir.DERİN TEMİZLİK : Ultrasonik temizleyiciyi kullandıktan sonra kontaklarınız temizlenecek ve orijinal şekline geri dönecektir.Özellikle hassas gözler ve kuru gözler için mükemmeldir.Ürün konumlandırmamız basit, şık, kullanışlı ve pratikuyg ULANABİLİR DURUMLAR : Kontakt lens temizleyicinin dışından 3 inç küçük boyutlu ve zarif tasarımı ile aileler, seyahat, iş, iş gezileri ve diğer durumlar için en uygun olanıdır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!