• Yeni Kız
Ultrasonik Gözlük Temizleyici, Takı Ultrasonik Kontakt Lens Temizleme Durumda Makinesi Kontakt Lens Temizleme Kutusu Otomatik Ultrasonik Temizleyici Yıkama Lensler Kutusu,//8 (Renk : Beyaz)

Ultrasonik Gözlük Temizleyici, Takı Ultrasonik Kontakt Lens Temizleme Durumda Makinesi Kontakt Lens Temizleme

Alıcı reytingleri:
₺ 328.65

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kullanımı kolay : Tek tuşla başlatma ile kontakt lens bakım işleminizi basitleştirin.Her temizlikten sonra otomatik kapanma.2 set temizleme süresi vardır : normal temizlik için 3 dakika ve güçlü temizlik için 5 dakika.Hızlı TİTREŞİM TEKNOLOJİSİ KONTAKT LENS TEMİZLEYİCİ : Kontakt lens temizleme makinesi, hızlı titreşim teknolojisi ile benimsenir, gözyaşı proteinini ve küçük parçacıkları kısa sürede mercekten etkili bir şekilde siler ve lensi hasar görmeden temizler.ŞARJ : 2 saat şarj tamamlandıktan sonra yaklaşık 30 gün boyunca kullanılabilir.PAKET IÇERİĞİ : Bu tür hızlı titreşim kontakt lens temizleme makinesi paketi ile bir USB kablosu.Her türlü bilgisayarı,cep telefonunu ve güç bankasını bağlayabilirsiniz.Ürün konumlandırmamız basit, şık, kullanışlı ve pratiktir. Ayna tasarımı : Ayna, cımbız, lens sökücü ve kontakt lens kılıfı, lenslerinizi temizlerken ve takarken sizi daha rahat hale getirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!