• Yeni Kız
emniyet kapısı ile 2 Pin AU Fiş Soket AC Güç Adaptörü Bağlayıcı Seyahat Güç Adaptörü İNGILTERE AB ABD AU Dönüştürücü (Siyah)

emniyet kapısı ile 2 Pin AU Fiş Soket AC Güç Adaptörü Bağlayıcı Seyahat Güç Adaptörü İNGILTERE AB ABD AU Dönüştürücü

Alıcı reytingleri:
₺ 186.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sıcak hatırlatma : değişken basınç fonksiyonu olmayan bu ürün sadece şekli değiştirebilir, yüksek güçlü elektrikli ev aletlerine uygulanamaz, aksi takdirde bu dükkana zarar verebilir herhangi bir sorumluluk kabul etmeyin.Evrensel Güç Adaptörü, dünya çapında seyahat ederken birden fazla adaptör taşımanıza gerek kalmamasını sağlar.ABD, İngiltere, AB ve au'yu kapsayan fiş yapılandırmasını seçmek için adaptörün yan tarafındaki kaydırıcıyı kullanmanız yeterlidir.Hafif, tak ve çalıştır ısı, kurulumu ve kullanımı kolay.Çok yönlü evrensel jak tasarımı 100'den fazla ülkeyi destekler.Evrensel soketli Evrensel Seyahat fiş adaptörü dönüştürücü, dünya çapında her türlü fişi kabul edebilir.CE, Ro HS Sertifikası Seyahat adaptörü özellikleri : Mod : SS-17 Anma : 10a 250 V Yetki Alanları : Çin Avustralya.

Ürün hakkında

Mode:
SS-17 Rated

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!