• Yeni Kız
Özelleştirilmiş Ayarlanabilir Yükseltilmiş Eğimli Evcil Hayvan Kaseleri, Kediler, Küçük Köpekler ve Besleyici, 2 Paslanmaz Çelik Yiyecek ve Su Kasesi ile Donatılmış Diğer Evcil Hayvanlar için Çıkarılabilir Ahşap Evcil Hayvan Standı

Özelleştirilmiş Ayarlanabilir Yükseltilmiş Eğimli Evcil Hayvan Kaseleri, Kediler, Küçük Köpekler ve Besleyici,

Alıcı reytingleri:
₺ 89.91

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ : İsterseniz, köpeğinizin adını hiçbir ek ücret ödemeden lazerle kazıdık.Ayarlanabilir Yükseklikler : 2 Ayarlanabilir yükseklik, kedileriniz ve küçükleriniz için idealdir dogs.It ayrıca sevimli arkadaşınızın büyümesine uyum sağlar.Şık Tasarım : Çok şık bir tasarımla üretildiği için kullanım alanında herhangi bir görme bozukluğuna neden olmaz, aksine estetik bir görünüm sağlar.Kompakt Tasarım : Kompakt tasarımı sayesinde sadece 22 x 32 x 16 cm (8.66x12.60x6.30 inç) kaplar.Sağlam Malzeme : Üretiminde çelik ve ahşap kullanımı nedeniyle çok sağlam bir yapıya sahiptir.Bu nedenle kırılma ve çatlama gibi olumsuzluklar gözlenmez.Uzun yıllar tadını çıkarabilirsiniz.Temizlemesi Kolay : Kaplar çelikten yapıldığından, içinde bile yıkanabilirler. dishwasher.No Sağlığa Zarar : Üretimde tüm doğal malzemeler kullanılır.Kimyasal madde kullanılmadığı için son derece sağlıklıdır ve sevimli arkadaşlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.Büyük Kapasite : Yiyecek kaseleri 300 ml (10 oz) hacme sahiptir.Bu şekilde, kedinize veya köpeğinize ihtiyaç duydukları yiyecek ve suyu tek seferde vermek mümkündür.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!