• Yeni Kız
CYHO Kırılma Önleyici Cep Telefonu Bilekliği, Okulda Aksesuar Seti; Yurt;Alışveriş Merkezi;Süpermarket; Ev; İşe Gidiş, 150 (MM), Açık Gri, 2 (Kit) Cep Telefonu Bilekliği

CYHO Kırılma Önleyici Cep Telefonu Bilekliği, Okulda Aksesuar Seti; Yurt;Alışveriş Merkezi;Süpermarket; Ev;

Alıcı reytingleri:
₺ 12.99

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ürünler görünüşte yeni, şık ve beautiful.It parmak izlerini ve el ter kalıntılarını etkili bir şekilde önleyebilir.Ürünler renkli ve parlaktır.Yeşil ve güvenli materials.It güçlü ve dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür.Uygulanabilir Vesilelerle : Okul;öğrenci Yurdu;Alışveriş Merkezi;Süpermarket;Ev;Banliyö;Kiralık Ev;Cep Telefonu;Cep Telefonu Mağaza;Ofis Oda Rengi : açık Gri Malzeme : Silika Jel Şekli : Düzensiz Şekli Toplam Net Ağırlık : 5(G) Uzunluk(MM) 150 Paket Dahil : 2 (kitler) bileklikler Özellikleri : ürün görünüş olarak Roman, şık ve güzel Cep telefonu.Etkili bir şekilde parmak izi ve el ter kalıntı önleyebilir.Ürünler renkli ve parlaktır.Yeşil ve güvenli materials.It güçlü ve dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür.Cep telefonlarının kaybolmasını önleyin.Hafif malzemesi nedeniyle taşıması kolaydır.Tahriş edici olmayan koku nedeniyle doğrudan cilt ile temas ettirilebilir.Küçük boyutu nedeniyle yer kaplaması kolay değildir.Bu ürünün yumuşak ve esnek malzeme nedeniyle deforme olması kolay değildir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!