• Yeni Kız
Ayak Soyma Sprey Portakal Yağı, Ölü Deri Kaldırmak Ayak Soyma Sprey, Peeling Ayak Nemlendirici Nemlendirici Besler Peel off Sprey, Doğal Portakal Özü Pedikür Eller Kozmetik

Ayak Soyma Sprey Portakal Yağı, Ölü Deri Kaldırmak Ayak Soyma Sprey, Peeling Ayak Nemlendirici Nemlendirici

Alıcı reytingleri:
₺ 53.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Foot【Ayak Soyma Sprey Portakal Yağı】 Ayak Soyma Portakal Yağı Sprey Nemlendirici Nemlendirici Besler Peel Off Sprey, Saniye İçinde Ayak Ölü Deri Kaldırmak !. Efficiency 【Etkinlik】 Cildi nemli ve kurumaya karşı yükseltmeye yardımcı olmak için ayağın cildini aynı anda temizleyin ve besleyin, rough.No kötü koku, tahriş yok. Gentle【Nazik Ayak Bakımı】 Ayak Soyma Spreyi Portakal Yağımız, ayağınızı bebek gibi yumuşak ve hassas hale getirmek için kaba, ölü ve nasırlı cildi etkili bir şekilde kaldırabilir’s.It ayrıca, özellikle kurak mevsimde ayağınızı nemlendirebilir ve besleyebilir. Use【Kullanımı Kolay】 Tırnak etlerini yumuşatmak için ayaklarınızı yaklaşık 10 dakika bekletmeniz önerilir.j Spreyi ciddi şekilde soyulmuş ayaklara püskürtün, ellerinizle hafifçe ovalayın veya bir havluyla ovalayın.Sadece su ile yıkayın ve haftada 2-3 kez kullanılması önerilir. ◆ 【Yaygın Olarak Uygulanabilir】 Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Saf doğal maddeler çoğu cilt tipleri için uygun hale getirir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!