• Yeni Kız
Unılove Hopo 7-in-1 Gebelik ve Hemşirelik Yastık, U Şekli Vücut Yastık ve Bebek Yastık ile Nefes Kapak, Destek Dinlenme ve Emzirme için Mükemmel, Beyaz Gri

Unılove Hopo 7-in-1 Gebelik ve Hemşirelik Yastık, U Şekli Vücut Yastık ve Bebek Yastık ile Nefes Kapak, Destek

Alıcı reytingleri:
₺ 74.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

7 Fonksiyon : Dolaşım ve şişmeyi önlemek için bacak Kaldırma.Dinlenmek için boyun yastığı.Yan uyku için annelik vücut yastığı.Hemşirelik yastıkları, emzirme yastığı ve bebek şezlongları.Coolıte Gelişmiş Soğutma Yastığı : Fiber Kumaş, sizi ve bebeğinizi kuru ve serin tutmak için ultra rahat bir soğutma etkisi sunar.Anneler için mükemmel hamilelik hediyeleri. 2 Kapak : Annelik yolculuğu için bir kapak.Ayrıca, hamilelik yastıklarını yeni doğmuş bir şezlong haline getirmek için ek bir örtü.Her iki kapağın da çıkarılması kolaydır ve makinede yıkanabilir.Prenatal Sonsuza dek.Dokuz aya kadar hamile kadınlar ve bebekler için tasarlanmış olsa da, bu çok amaçlı yastık tüm aile için de çalışır.Bu ilave kat bir yastık, pet yatak, ve daha yapmak!.Bebeğinizin Dinlenme Odası Arkadaşı.Sırt ağrısı ve ağrı olmadan en uygun hemşirelik pozisyonu için yenidoğanınızı bu U şeklindeki yastıkta dinlendirin arms.It ayrıca ayarlanabilir emniyet kemeri ile bir şezlong haline dönüşür.Güvenlik Testi : Intertek Labs tarafından en yüksek güvenlik standartlarına göre test edilmiştir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!