• Yeni Kız
Anahtarı Aksesuarları Paketi için Anahtarı OLED-17 in 1 Anahtarı Paketi ile Anahtarı Durumda, Koruyucu Kılıf, Ekran Koruyucu, anahtarı Oyun Durumda, Anahtarı Standı (Gri)

Anahtarı Aksesuarları Paketi için Anahtarı OLED-17 in 1 Anahtarı Paketi ile Anahtarı Durumda, Koruyucu Kılıf,

Alıcı reytingleri:
₺ 77.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

????7. 1 NS tüm DEDEKTÖRÜ Aksesuarları Seti-Bu NS Geçiş için dava 2 1 x, Joycon koruyucu kılıfı x, Yuvalanabilir taşıma çantası 1 x konsol EKRAN Anahtarı, 1 x stand Anahtarı, 1 x, Sertleştirilmiş cam ekran koruyucusu 2 x oyunu harfe çevir aksesuar paket içeriği : Switch, Başparmak kavrama 6 x şapkalar, 1 x Kulaklık, USB kablosu C x, 1 x kalem Kalem Anahtarı Bulunmalıdır. Switch oled aksesuarları için tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayın. ????【Taşınabilir ve Büyük kapasiteli Anahtar Kılıfı】 - 19 oyun kartı yuvası ile donatılmış, yumuşak mikrofiber doku iç plakalı anahtar taşıma çantası cihazınızı çizilmelere karşı korur.Fermuarlı örgü bölme, anahtar şarj cihazı ve kulaklıklar gibi küçük NS Anahtar aksesuarları için güvenli depolama alanı sağlar.Velcro şeridi, Anahtar oled'inizi yerinde tutmanıza yardımcı olabilir.Ayrıca, ipli tasarım, OLED Anahtarını daha rahat çıkarmanızı sağlar. ????【Özel Anahtar OLED Koruyucu Aksesuarlar】 - Özellikle anahtar OLED kullanıcısı için ekran koruyucuları, yerleştirilebilir anahtar kabuğu ve joycon kılıfını tasarlayın.Tüm hassas kesikler oled anahtarı için mükemmeldir. 9 H sertlik net ekran koruyucuları, canlı renkleri ve ekranın net kontrastını bozmadan, parmak izlerini ve çizikleri etkili bir şekilde önleyerek 7 inç OLED ekran için uygundur.Başparmak kavrama kapaklarının rengi, switch oled'in joycon rengine uyacak şekilde özenle seçilir. ????【Oyun Deneyimini Geliştirin】 - Birlikte verilen çok fonksiyonlu kalem kalemi, NS anahtarının ekranına (özellikle “Dr. Kawashima'nın Beyin Eğitimi” Oyunu için) dokunmanın yanı sıra kağıda yazmak için de uygundur.Kulaklık, diğer insanları rahatsız etmeden kendinizi oyun dünyasına sokmanıza yardımcı olur.Kırılmaz naylon malzemeli dayanıklı usb c kablosu, kablonun servis ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir.Şarj kablosu girişi olan ayarlanabilir Stand, görüntüleme deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olabilir. ????【Switch Oyuncuları için Mükemmel bir Hediye】 - Bu NS Switch başlangıç kiti, oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olabilecek temel Switch OLED koruyucu aksesuarları ve diğer aksesuarları (kulaklık, kalem kalemi) içerir.Anahtarı kullanıcı için mükemmel bir hediye.Kendiniz veya bir arkadaşınız için satın almak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, harika bir seçim olacaktır!Not : NS Switch OLED konsolu, Joycon ve oyun kartları pakete dahil değildir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!