• Yeni Kız
Dealmed Steril Gazlı Bez Pedleri-100 Sayım, 2’ x 2’ Gazlı Bez Pedleri, Tek Kullanımlık ve Tek Tek Sarılmış Tıbbi Gazlı Bez Pedleri, İlk Yardım Çantası ve Tıbbi Tesisler için Yara Bakım Ürünü

Dealmed Steril Gazlı Bez Pedleri-100 Sayım, 2’ x 2’ Gazlı Bez Pedleri, Tek Kullanımlık ve Tek Tek Sarılmış

Alıcı reytingleri:
₺ 17.52

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

STERİL YARA PANSUMANI-Dealmed Steril Gazlı Bez Pedleri, hem ıslak-nemli hem de ıslak-kuru pansumana dayanabilen yüksek dereceli USP Tip VII pamukla tasarlanmıştır.Küçük yaralar, kesikler, sıyrıklar, ülserler ve daha fazlası için çok uygundurlar.NEFES ALABİLEN KONFOR - 100 gazlı bez bandajı, nefes alabilen ve ağrısız bir şekilde çıkarılmasını sağlayan yumuşak, yapışmaz, yüksek emici bir malzeme ile tasarlanmıştır.Hassas cilt tiplerinde bile tahriş olmaz.TEK tek paketlenmiş-İlk yardım gazlı bez pedleri, sterilliği sağlamak için soyulmuş torbalarda ayrı ayrı paketlenir.Uygun bir dağıtıcıya sahip büyük bir kutunun içindedirler.Sadece ön tarafı soyun ve ihtiyacınız olduğu kadar çok poşet çekin.ÇOKLU SEÇENEKLER-2 "x 2" yapışmaz gazlı bez bandajları aşağıdakileri içeren çeşitli boyutlarda mevcuttur : 2 inç.x 2 inç., 3 inç.x 3 inç. ve 4 inç.x 4 inç.ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, tek kutularda veya kutu miktarlarında mevcuttur. % 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-Ürünlerimize olan güvenimiz, tıp alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizden kaynaklanmaktadır.Tüm ürünlerimizi %100 para iade garantisi ile garanti ediyoruz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!