• Yeni Kız
gvhhol Kolları ile 10 Parça Kraft Kağıt Torbalar, 5. 9x3. 1 x 8.3 in için Doğum Günü Mezuniyet Partiler Düğün Alışveriş Çanta Parti Çanta(Beyaz)

gvhhol Kolları ile 10 Parça Kraft Kağıt Torbalar, 5. 9x3. 1 x 8.3 in için Doğum Günü Mezuniyet Partiler Düğün

Alıcı reytingleri:
₺ 83.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Yüksek Kalite】Bu hediye çantaları yüksek seviyeli kraft kağıttan yapılmıştır ve tutamaklar sağlam ve dayanıklıdır, bu da yükleme kapasitesinin 10 pound'a ulaşmasını ve herhangi bir destek olmadan dik durmasını sağlar.Malları koymak için zeminde veya tezgahta rahatça tutulur. 【Hediye Çantası Toplu】 Saplı Kraft Kağıt Torba, hediye çantaları, perakende çantalar, mal çantaları, alışveriş çantaları, parti çantaları, iyi çantalar, iyilik çantası , noel çantaları, düğün karşılama çantaları ve yemek servisi için mükemmel seçenekler çantalar çıkarın.Kraft kahverengi kağıt torbalarımızın her durum için çok yönlü olduğunu göreceksiniz. 【Çevre dostu Kağıt Torbalar】 Bu hediye çantaları Geri Dönüştürülmüş Kağıttan yapılmıştır.Kraft kağıt torbalar bakkaliye, mal, hediye veya paket yemeklerini paketlemek için kullanılır.Güçlü örgülü saplı çantalar sofistike bir görünüm verir ve çantaların taşınmasını kolaylaştırır.Yeniden kullanarak atıkları azaltmak için kağıt torbaları kullanmayı seçin. 【DIY Fikirleri】Kraft torbalar boştur, farklı tatiller için özel çantalarınıza hediye çantası olarak çizim, renklendirme vb. İle süsleyebilirsiniz.Ayrıca, perakende taşıma çantaları olarak, kartvizitinizi zımbalayabilir veya çantanın dışını logonuzla damgalayabilirsiniz. 【Kaliteli Hizmet】 Çantalarımızdan memnun olmamanızın herhangi bir nedeni varsa, bize e-posta gönderin ve en kısa sürede düzelteceğiz.Onları geri göndermenin zorluğunu önlemek için lütfen kağıt torbaları saklayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!