• Yeni Kız
Smartlle Su Geçirmez telefon Kılıfı, evrensel Su Geçirmez telefon kılıfı, kuru Çanta Açık Plaj Çantası iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / XR / XS Max / X / 8 7 6 S Artı, Samsung Galaxy, LG, Tüm Telefonlar için, Aydınlık-2 Paket

Smartlle Su Geçirmez telefon Kılıfı, evrensel Su Geçirmez telefon kılıfı, kuru Çanta Açık Plaj Çantası iPhone

Alıcı reytingleri:
₺ 220.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Universal su geçirmez telefon kılıfı : davaları ile en telefonları ile Uyumlu 6.5 çevresi" yüksek, 7,8’, 11 i Phone, Pro 11, 11 Pro Max, XR, X MAX, X, X, 8, 9/8 8 Artı 7, Artı 7, 6, 6 Plus, 5s, SE, Samsung Galaxy Yani+ Yani, S10e, S9, S9+, Not, A serisi, J serisi, Piksel, Moto, BLU, Artı, LG, Sony Ericsson da dahil olmak üzere, Moto, 6.7 inç cihazı vb.Daha fazla model için lütfen aşağıya bakın;.IPX8 Sertifikası : Su geçirmez telefon kılıfımız (cep telefonu kuru çanta) 65 feet su altında IPX8 sertifikalı su geçirmezdir, yüzerken, rafting yaparken ve botla su geçirmez işlev sunar, kar yağarken, kayak yaparken, kir geçirmez ve toz geçirmezken kar geçirmez işlev Sahilde, mağarada veya çamurda koşarken.Elektronik cihazlarınızın güvenliğini onaylamak için lütfen su geçirmez cep telefonu kuru torbasının su geçirmezlik işlevini her kullanımdan önce 15 dakikadan fazla suda bir kağıt parçası ile test edin;.Telefon çantanın her iki tarafında kristal berraklığında şeffaf pencereler süper ince 0.3 mm malzemeden imal edilmiştir Özellikler Ekran-dokunmatik Hassasiyeti.Fotoğraf veya video çekmek, Balık tutma, tekne ya da sahip su eğlenceler yüzme olsun e-postaları ve tüm diğer dokunmatik ekran işlevlerini kontrol etmek için idealdir.Kolay taşıma kullanımı için bir boyun askısı ile birlikte gelir.Not : Telefonun kamera ayarında olması ve ardından su altına girip fotoğraf veya video çekmek için telefon düğmesini (ekrana dokunmayın) kullanmanız daha iyi olur;.Tam koruma, çok fonksiyonlu : çift döner kilit ve yapışmalı kapatılması klip tasarım erişim, cihaz ve diğer kişisel eşyaları, su, kar, kum, kir, fırtına ve aşırı kötü durumu bile karşı (su geçirmez / kar geçirmez / kir geçirmez koruma tam koruma sunar.Telefon kılıfı sadece telefonunuzu değil, aynı zamanda taşıma belgelerinizi, kredi kartlarınızı veya nakit paranızı da koruyabilir.Sualtı kullanımı, yüzücüler, sörfçüler ve tüplü dalgıçlar, kapalı ve açık hava etkinlikleri, seyahat için çok mükemmel.Not : 1. Keskin nesnelerden kaçının, 2. Sisin içindeki su geçirmez çanta normal bir olgudur. 3. Touch ID parmak izi için değil.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!