• Yeni Kız
CENAPOG Noel Saç Klipler Kadınlar Kızlar ıçin Sparkly Rhinestone Ren Geyiği Çelenk Tokalar Noel Temalı Kar Tanesi Jingle Bell Saç Tokalarım Şenlikli Parti saç aksesuarı Hediyeler

CENAPOG Noel Saç Klipler Kadınlar Kızlar ıçin Sparkly Rhinestone Ren Geyiği Çelenk Tokalar Noel Temalı Kar

Alıcı reytingleri:
₺ 31.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Perfect Mükemmel Noel Saç Klipleri perfect : Hala mükemmel bir Noel saç aksesuarı mı arıyorsunuz?Bu Noel saç tokası seti, kesinlikle herkesin dikkatini çekebilecek ışıltılı elmas taklidi ile kaplanmış 4 çeşit Noel elementi, ren geyiği, çelenk, Noel çanları ve kar taneleri içerir. Themed Sevimli Noel Temalı Saç Tokaları festive : Şenlikli renkler ve Noel çanlarının canlı sesi ile sevimli ren geyiği saç tokalarımız kesinlikle mükemmel bir Noel dekorasyonudur.Klasik Noel renkleri, altın, yeşil ve kırmızı, elbisenize parlaklık katabilir, ister büyük bir Noel elbisesi ister günlük giyim olsun, size çekicilik katabilir. Material Malzeme ve Boyut high : Yüksek kaliteli metal ve kristal rhinestones yapılmış, narin kar tanesi saç tokalarım hafif, dayanıklı ve rahattır, kurşunsuz ve nikel içermez.Uzunluğu yaklaşık 2.5 inç, hem kadınlar için uygun, kız ve bebek kız. Ideal Ideal Noel Hediyeleri rhin Bu çifti rhinestone Noel çelenk saç klipler sevimli ve chic.It sadece kendinizi süslemek için değil, aynı zamanda sevgilinizle paylaşmak için güzel bir hediye olarak da kullanılabilir.Noel, Şükran Günü, doğum günü ve Yeni Yılda ailenize, kızınıza, eşinize en samimi ve sevgi dolu hediyeyi gönderin.Takı Bakımı : (1) Parçaları çıkarın ve duş almadan önce güvenli bir yerde saklayın.(2) Moda mücevherlerinizin parlaklığına zarar verebilecek ısı, parfüm, vücut losyonu, saç spreyi veya diğer kimyasallarla temastan kaçının.(3) Bir parçanın drenajdan aşağı kayması durumunda lavabonun kenarını değil, güvenli bir yerde temizleyin.(4) Sadece yumuşak bir fırça kullanarak kir veya parçacıkları temizleyin, asla keskin veya sert nesneler kullanmayın.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!