• Yeni Kız
Mistofu 3 PCS Büyük saç Tokalarım için Kadın, şık Fransız saç Tokalarım için Kalın Saç,saç aksesuarları için Kadın 3 Stilleri (Birden fazla renk Bir)

Mistofu 3 PCS Büyük saç Tokalarım için Kadın, şık Fransız saç Tokalarım için Kalın Saç,saç aksesuarları için

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

????【Çekmeden Çekmeden Dayanıklı Saç Tokaları】 Kaliteli Asetat Malzemeden ve otomatik kelepçeden yapılmıştır.Saça zarar vermeden rahat hafif tutuş, akrilik kaymaz tutuş plastikten daha sağlamdır. ????【4 İnç Saç Kelepçeleri 】Ayrılmadan kalın saçlar için çıkarılabilir iç çubuk ile.Zarif silueti ve klasik stili ile bu büyük saç tokası zarif bir görünüm için mükemmel bir seçimdir. ????【3 Adet / takım Klasik At Kuyruğu Tokalarım】 Bugünün trendlerini eşleştirin, kadınlar ve bayanlar için harika.Uzun saç tokası kalın saçlar için uygundur, günlük stiller için mükemmeldir.Otomatik saç tokası, kolay yollarla çok yönlü bir şekillendirme çözümüdür. ????【Herhangi bir Fırsat için Uygundur 】Rahattan zarifliğe, işe, okula, günlük giyimden düğüne,partiye, toplantıya, buluşmaya, ziyafete kadar, kadınlar bayanlar kızlar için yaygın olarak kullanılan bir saç aksesuarıdır. 【Yüksek Kalite】 Saç tokalarımız hediye kutusu ambalajında gelir ve tokaların teslimat sırasında iyi durumda olmasını sağlar.Mistofu ekibi size %100 alışveriş deneyimi garanti edecek, Tokalarımızın herhangi bir kusuru varsa, geri ödeyeceğiz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!