• Yeni Kız
Soarking Razer Kablosuz Fare DeathAdder V2 Pro için Dock Şarj, Naga Pro,Viper Ultimate, ve Basilisk Ultimate ile 6.6 Ayaklar Kablo

Soarking Razer Kablosuz Fare DeathAdder V2 Pro için Dock Şarj, Naga Pro,Viper Ultimate, ve Basilisk Ultimate

Alıcı reytingleri:
₺ 59.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Üçüncü taraf şarj yuvası : Razer Mice Death Adder V2 Pro, Naga Pro,Viper Ultimate ve Basilisk Ultimate ile uyumlu,OEM orijinal stok şarj yuvası değil.Kullanışlı ana üs : Razer faresini rıhtıma koyun, her zaman şarj edin ve herhangi bir macerayı sallamaya hazır olun.Ev ve seyahat için yedek şarj yuvası.Çok az yer kaplar,Sadece 2.5 inchs X2.5 inchs X1.5inchs boyutu.Razer powerplay şarj yuvası, masa veya komodinden kolayca düşmeyecek, tek bir pozisyonda sıkışmayacak ve kalıntı bırakmayacak kaymaz özellik.Her zaman hazır.Powerplay sürekli kablosuz şarj teknolojisi şarj yuvası,Razer Mouse Death Adder V2 Pro,Naga Pro,Viper Ultimate ve Basilisk Ultimate Kablosuz Oyun Farelerini her zamankinden daha kolay şarj etmenizi sağlar.Plajda bir gün geçirdikten veya büyük bir gece geçirdikten sonra, eve döndüğünüzde veya seyahat ettiğinizde farenizi şarj yuvasına yerleştirin ve gitmeye hazır hale getirin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!