• Yeni Kız
yotijay Chidlren Işıklı Müzik Topu Catcher Hızlı Yakalamak Boncuk Oyun Makinesi El-Göz Koordinasyonu Eğitici Aktivite oyuncak Çocuklar için Yakalamak Topu Set-Pembe Olmadan Bacaklar

yotijay Chidlren Işıklı Müzik Topu Catcher Hızlı Yakalamak Boncuk Oyun Makinesi El-Göz Koordinasyonu Eğitici

Alıcı reytingleri:
₺ 140.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Müzik ve ışıklar var ve kendiniz üç adet AA pil hazırlamanız gerekiyor.Boncuklar yuvarlanır, konsantrasyonu arttırır, çocukların el, göz ve beyin tepki yeteneğini eğitir.Küçük bebeklerin ebeveynleri ile eğlenmesi ve ebeveyn-çocuk interaktif oyunlar için uygun olması gerekir.ABS malzemesi güçlüdür ve çocukların fırlatılmasına dayanır, mutlu bir çocukluk verir.Keskinlik olmadan pürüzsüz ve narin, bebeğin hassas cildine dikkat edin.Açıklama : - Boncuklar yuvarlanır, konsantrasyonu artırır, çocukların el, göz ve beyin tepki yeteneğini eğitir. - ABS malzeme güçlüdür ve çocukların fırlatılmasına dayanır, mutlu bir çocukluk verir. - Keskinlik olmadan pürüzsüz ve hassas, bebeğin hassas cildi için bakım. - Küçük bebeklerin ebeveynleri ile eğlenmesi ve ebeveyn-çocuk interaktif oyunlar için uygun olması gerekir. - Müzik ve ışıklar var ve kendiniz üç adet AA pil hazırlamanız gerekiyor.Şartname : - Malzeme : ABSSize Grafik : 37×20×46 cm/14.6×7.9×18.1 İnçpaket İçerir : 1 parça Çocuklar Boncuk Alıcı Oyun Makinesi20 Adet Boncu Knot : Renk biraz farklı olabilir nedeniyle her monitörün renk kalibrasyonu.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif ölçüm sapmasına izin verin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!