• Yeni Kız
ZELUS Beyzbol Tee, Yüksekliği Ayarlanabilir Beyzbol Softbol Tripod Vuruş Eğitim Uygulama için, Taşınabilir İsabet Vuruş Tee

ZELUS Beyzbol Tee, Yüksekliği Ayarlanabilir Beyzbol Softbol Tripod Vuruş Eğitim Uygulama için, Taşınabilir

Alıcı reytingleri:
₺ 80.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

TOP dayanağı SALINIM direncini azaltır, top dayanağı salınım direncini en aza indiren ve dayanıklılığı en üst düzeye çıkaran 1.8 mm kauçuktan yapılmıştır.AYARLANABİLİR ve bu beyzbol vuruş tişörtünün yüksekliği, her yaştan kullanıcı için mükemmel olan 27.8” - 47.5” arasında ayarlanabilir.TAŞINABİLİR, bu taşınabilir seyahat softbol vuruş tişörtü kolay taşıma için çökebilir.Herhangi bir boyuttaki arabaya kolayca sığar!.DAYANIKLILIK için kalınlaştırılmış ÇELİK borular, pişirme kaplamasındaki 1 mm kalınlığındaki çelik borulardan yapılmış sağlam braket her zaman pas ve korozyondan uzak durur, bu da bu vuruş tişörtünün uzun yıllar boyunca size hizmet etmesini sağlar.Endişesiz alışveriş deneyimi için 1 yıl garanti ile desteklenen garanti; Ürün arızalıysa ücretsiz değişim.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!