• Yeni Kız
Domates Soslu Baharatlı Sardalya / Glutensiz, Keto, Omega-3 Yağ Asitleri, Yüksek Protein, Hafif Tütsülenmiş, Tuz Eklenmiş, Tek Kat / Vahşi Yakalanmış ve Sürdürülebilir Taze Balık / 3.75 oz (12'li Paket)

Domates Soslu Baharatlı Sardalya / Glutensiz, Keto, Omega-3 Yağ Asitleri, Yüksek Protein, Hafif Tütsülenmiş,

Alıcı reytingleri:
₺ 161.10

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

MÜKEMMEL DOĞAL balık yağı kaynağı-Derin deniz tuzlu su balıkları, koroner kalp hastalığına karşı koruduğu kanıtlanmış Omega-3 Yağ Asitleri bakımından son derece zengindir.Her ürün, en yüksek ürün standartlarını karşılayan bileşenlerde saflık ve tutarlılık için paketlenmiştir.Mevsimle birlikte, antibiyotiklerle ıslatılmış ve daha konsantre pestisitlere maruz kalan çiftlikte yetiştirilen balıklara kıyasla ihtiyacınız olan faydalı omega-3 yağ asitlerini alacağınızdan emin olabilirsiniz.Sezon, dünyanın dört bir yanından önde gelen tedarikçilerden temin edilen ve en yüksek kaliteyi sağlayan Harika Tatma ürünleriyle gurur duyuyor.Bugün, Season Markası tüketicilere sevdikleri bilinen üstün tadı getiren sadece en kaliteli malzemeleri tedarik etmeye devam ediyor.Bir onay mühründen daha fazlası olan Friend of the Sea tarafından sürdürülebilir olarak sertifikalandırıldık.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!