• Yeni Kız
Wanapure 19 Paket Buzdolabı Paspasları, Yıkanabilir Buzdolabı Gömlekleri, Buzdolabı Pedi, Temizlenmesi Kolay Raf Astarı, Kesilebilir Mutfak Dolabı Rafları Mat, Yapışkan Olmayan Çekmece Masası Placemats (Renkli)

Wanapure 19 Paket Buzdolabı Paspasları, Yıkanabilir Buzdolabı Gömlekleri, Buzdolabı Pedi, Temizlenmesi Kolay

Alıcı reytingleri:
₺ 38.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

% 100 Gıda Sınıfı Malzemeler-Toksik olmayan, koku ve leke içermeyen, BPA içermeyen ve aynı zamanda doğrudan meyve ve sebze ile temas halinde kullanılması güvenli olan yüksek kaliteli gıda dereceli PVC'den yapılmıştır.Su geçirmez, Yapışmaz ve Temizlemesi Kolay – Su geçirmez malzeme buzdolabını artık ıslak ve temizlemesi kolay hale getirir.Paspasın üzerinde su veya yağ gibi kirli bir sıvı varsa, sadece bir bezle hafifçe silmeniz veya suyla yıkamanız gerekir.Her buzdolabı matı, üst tarafta puantiyeli dokulu bir tasarıma sahipken, alt kısım pürüzsüz desen, yapışmaz ve değiştirildikten sonra yapışkan kalıntı bırakmaz.Kesilebilir ve kolay kurulum-Buzdolabı paspaslar kesilebilir, ölçüm boyutu 17.5” uzunluk (44.5 cm), 11.42” genişlik (29 cm).Boyutunuza göre uygun boyutu kesebilirsiniz. refrigerator.In buna ek olarak, kurulum çok basittir, sadece kullanmak için paspası buzdolabına koymanız gerekir.Düzenli tutmak-Bu set içerir 19 buzdolabı gömlekleri, farklı kullanabilirsiniz ways.in ayrıca, paspasın temizlenmesi kolaydır.Sadece paspası çıkarmanız ve temizlemeniz gerekiyor.Çok yönlü Kullanımlar-Bu, mutfak dolapları, raflar, kilerler, çamaşır odaları, ayakkabı rafı, kitaplık, dosya dolapları ve çalışma alanları için kaymakam olan bir buzdolabı paspasından daha fazlasıdır.Alanınızı ve evinizi düzenlemek için mükemmel bir dekor.İstenmeyen kir ve döküntülerin birikmesini önleyin.Renk : Pembe/ Beyaz/ Turuncu/ Mavi/ Mor / Yeşil.Malzeme : %100 gıda sınıfı EVA,SGS pass,BPA içermez,Doğrudan gıda ile temas halinde kullanılması güvenlidir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!