• Yeni Kız
SEOMİNSOO İşlevli Mutfak Pişirme Kaşık, Silikon Skimmer Oluklu Kaşık, Çok Amaçlı Taşlama Püresi Kevgir, Boşaltma için, Ezme, Taşlama, Sarımsak Basın Kırıcı (Siyah + Kırmızı)

SEOMİNSOO İşlevli Mutfak Pişirme Kaşık, Silikon Skimmer Oluklu Kaşık, Çok Amaçlı Taşlama Püresi Kevgir, Boşaltma

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

7. çok fonksiyonlu Mutfak Yemek Kaşığı Yıl. kırıcı, ezici patates, fasulye hovarda, küçük delik tasarım Çırpacağı bir kevgir olarak uygulanabilir, ve diğer ucunu da sıradan bir kaşık olarak uygulanabilir, aynı zamanda mutfağında vazgeçilmez bir sofra bu yağı uygulamak için bu bölümü kullanabilirsiniz yemek için kullanılan kaşık boşaltma, taşlama ve sarımsak ezme olabilir. 【 Premıum Materıal】 : Gıda Onaylı Silikon Malzemeden yapılmış, yüksek sıcaklığa dayanıklı, güvenli ve çevre dostu kullanımı güvenli, hafif ve tutması kolaydır. 【Insanlaşmış tasarımlar】 : Sağlam ama hafif, yüksek kaliteli plastik çerçeve, kullanırken kırılma konusunda asla endişelenmeyin.Kaymaz tutamak ve yapı tasarımı, yiyecekleri kolayca tutmanızı sağlar. 【Dayanıklı ve yüksek sıcaklık】 : oluklu kaşığımız, yüksek sıcaklık,güvenlik ve çevre korumasına etkili bir şekilde direnebilen naylon malzemeden yapılmıştır.Güçlü, güzel.yüksek sıcaklık nedeniyle erimez veya deforme olmaz ve uzun süre uygulanabilir, bu da sizi etkili bir şekilde koruyabilir. 【Yerden Tasarruf】 : Kullanılmadığı zaman duvara asın ve mutfağınızı düzenli tutun.İyi görünümlü ve Güzel.Renk : Siyah + Kırmızı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!