• Yeni Kız
Hallops 3 Katmanlı Servis Tepsisi-Galvanizli, Rustik Metal Stand. Tatlı, Kek, Meyve ve Parti Üç Katmanlı Tabağı. Mutfak, Ev, Çiftlik ve Dış Mekan için Ülke Çiftlik Evi Vintage Dekor

Hallops 3 Katmanlı Servis Tepsisi-Galvanizli, Rustik Metal Stand. Tatlı, Kek, Meyve ve Parti Üç Katmanlı Tabağı.

Alıcı reytingleri:
₺ 149.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

ÇİFTLİK evi BAĞBOZUMU : Paslanmayan parlaklık için birinci sınıf galvanizli metal ve birinci sınıf kaplama ile üretilmiştir.EV veya PARTİLER : Aile etkinlikleri ve işlevleri için çok yönlü üç katmanlı servis standı.MÜKEMMEL BOYUT MERKEZ PARÇASI : Her katmanlı tepsi, küçükten büyüğe alanlar için 8"-12" çapındadır.İÇ VE dış MEKAN : Galvanizli katmanlı stand, içeride veya dışarıda toplantılara ev sahipliği yapmak için uygundur.RİSKSİZ satın alma : Her Hallops ürünü ömür boyu memnuniyet garantilidir!. • Birinci Sınıf Kaplama ile Kaplanmış Üst Sınıf Galvanizli Metalden Yapılmış 3 Yuvarlak Servis Tepsisi. * Standın Yüksekliğini Çalıştıran 1 Merkezi Çubuk. * Tepsilerin Sabit Kalmasını Sağlamak için 2 Metal Rondela. * Rondelaları ve Tepsileri Desteklemek için 2 Kalın Metal Sütun. * Üst Tepsi için 1 Kalın Metal Dekoratif Kaplama. * Adım Adım Yazılı Montaj Talimatları. * Adım Adım Montaj Videosuna Erişim.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!