• Yeni Kız
LokRoad Manyetik Depolama Raf Buzdolabı baharat rafı mutfak düzenleyici Tek Katmanlı Manyetik Buzdolabı Baharat depolama Sepeti, Beyaz

LokRoad Manyetik Depolama Raf Buzdolabı baharat rafı mutfak düzenleyici Tek Katmanlı Manyetik Buzdolabı Baharat

Alıcı reytingleri:
₺ 89.37

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Modern Tasarım : Şık ve basit tasarım, büyük kapasite ve delik açmaya gerek yok.Dağınıklığı azaltın ve depolama sorunlarınızı çözün.Yaygın Olarak Kullanılır : Buzdolapları, dosya dolapları ve diğer metal yüzeyler için idealdir, mutfak alanınızdan tasarruf edin, tezgahınızı düzenli tutun.Kalite Güvence : Sağlam paslanmaz çelikten yapılmış, boya kaplaması, paslanmayacak veya paslanmayacaktır.Aletsiz Kurulumu Kolay : İstediğiniz zaman istediğiniz konuma ayarlanabilir.Renk : Beyaz; Boyut : 9.76x4.72x3.54 inç; Ağırlık : 1.61 pound.Arkadaki büyük mıknatıs güçlüdür ve kaymaz veya kaymaz.Sepetlerin klasik beyaz tasarımı, mutfakta veya ofiste veya kurduğunuz her yerde harika görünüyor.Kuru silme işaretleyicileri veya kalemler gibi beyaz tahta aksesuarlarını tutmak için mükemmeldir, ofis masanızda, mutfak alanınızdaki kahve veya çay poşetleriniz için, baharat veya makbuzları, kuponları tutmak için yararlı bir çöp caddy veya ofis tedarik organizatörü kullanılabilir kalemler, işaretleyiciler, bant veya mutfakta veya mutfakta diğer küçük eşyalar. ofis.Süper kullanışlı!Temizleme yöntemi : ıslak bezle silin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!