• Yeni Kız
KBKH Çocuk emekleme paspası kolay temizlenebilir Çift Taraflı Bebek emekleme paspası 4 Boyutları 2 cm Kalın XPE oyun matı (Boyut: 2551802 cm)

KBKH Çocuk emekleme paspası kolay temizlenebilir Çift Taraflı Bebek emekleme paspası 4 Boyutları 2 cm Kalın

Alıcı reytingleri:
₺ 94.50

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Yüksek kalite] : Yüksek yoğunluklu XPE kullanarak, büyümek için 3 aydan itibaren bebeğe eşlik edin, hammaddelerin 4 katı 2 cm yüksek yoğunluklu emekleme paspasına, yumuşak Q bombasına konsantre edilir, yetişkinler de üzerine basabilir. [Beş katmanlı yapı] : Beş katmanlı yapı tasarımı, CPP film, sebze mürekkebi, XPE astar, sebze mürekkebi, CPP film, içten dışa samimi bakım, gıda sınıfı CPP film, yeşil bitki mürekkebi baskı ve boyama, sadece Bebek için daha güvenlidir. [Pürüzsüz ama kaygan değil] : Metrekare başına 4000 + küçük darbe, aşınmaya dayanıklı ve kokusuz CPP lamine film, baskılı desen bebeğin cildine dokunmaz, sağlıklı ve tahriş edici değildir, dayanıklıdır ve solması kolay değildir. [Soğuk geçirmez ve ısı yalıtımı] : hava tabakasını artırın, etkili soğuk geçirmez ve ısı yalıtımı, her mevsim için uygun, yaz aylarında ısı yalıtımı, yapışkan eller yok, kışın soğuk geçirmez ve neme dayanıklı, temizlenmesi kolay. [Çift taraflı tasarım] : ön tarafta renkli bulutlar, arkada araba şehri, arkada daha fazla desen, daha mutlu bebek, zarif kenar, zarif yönlendirme, kullanımdan sonra düşmesi kolay değil, uzun süreli kullanım. [Parametre] : Ürün adı : çocuk emekleme paspası, malzeme : XPE, ağırlık : , boyut : 144*180*1, 144*180*2, 180*180*2, 255*180*2, 3 aydan fazla bebek için uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!