• Yeni Kız
OLİGAİ Pigtail Flipper, Sigara İçen Aksesuarlar için Gıda Flipper, Izgara veya Kalbur için Paslanmaz Çelik Turner, 16 Gıda Flipper Turner Kancaları, Genişletilmiş Haşlanma Önleyici Barbekü Et Turner Kancası, Izgara Aksesuarları

OLİGAİ Pigtail Flipper, Sigara İçen Aksesuarlar için Gıda Flipper, Izgara veya Kalbur için Paslanmaz Çelik

Alıcı reytingleri:
₺ 32.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【Daha uzun ve Daha Kalın Kutup】 Pigtail flipper'ın toplam uzunluğu 16 inçtir, yiyecekleri yüksek sıcaklığa yaklaşmadan kolayca çevirmenizi sağlar.Direğin kalınlığı 0,25 inçtir, yeterince kalındır, böylece kullandığınızda gıda flipper aletinin kırılması konusunda endişelenmezsiniz. 【Anti-haşlanma Kolu】 Pigtail gıda flipper yüksek sıcaklığa dayanıklı siyah HDPE kolu kullanır, kullanım sırasında ısı iletimini etkili bir şekilde önleyebilir ve ısı yanıklarını daha iyi önleyebilir.İnsan eline uyan sap tasarımı, yiyecekleri çevirmeyi kolaylaştırır.Rahat el,avucunuzun içinde sıkıca tutulur ve mükemmel tutuş sağlar. 【Yiyecekleri Çevirmek için daha iyi Araçlar】 Spatula,pense, çatal ve kürekten farklı olarak yiyecekleri bir gıda flipper turner kancasıyla çevirmek daha uygundur, eti ateşe itmek veya baharatları ovmak kolaydır.Sadece et kancasını takmanız gerekir,bu bifteği devirir veya baharatı veya sararmayı bozmadan eti alır. 【Geniş Uygulama Yelpazesi】Barbekü,fırın,broyler,sigara içen veya kamp ateşi pişirmek için uygundur.Izgara veya sigara içenler için kaburga, biftek,tavuk,sosisli sandviç,burger balığı ve sebzeleri ve diğerlerini çevirmek için mükemmeldir. 【Çoğu insan için Uygun】 16 inç pigtail gıda flipper sadece 0.35 lbs'dir,yemeğinizi kolayca çevirebilir,çevirebilir, kapabilir veya taşıyabilirsiniz.Kancayı bir et parçasının bir ucuna bükün, ardından kaldırın ve tek bir hareketle çevirin.Basit hareketler çoğu insan için uygundur.Pigtail Flipper, Sigara İçen Aksesuarlar için Gıda Flipper, Izgara veya Kalbur için Paslanmaz Çelik Turner, 16 " Gıda Flipper Turner Kancaları, Genişletilmiş Haşlanma Önleyici Barbekü Et Turner Kancası, Izgara Aksesuarları.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!