• Yeni Kız
Yaşlılar için Asansör Koltuğu Recliner, TACKspace Güç Kaldırma Koltuğu, Kullanışlı Uzaktan Kumandalı Sessiz Motor, Yan Cepli ve USB Bağlantı Noktalı Nefes Alabilen ve Yumuşak Suni Deri, 5.6' Altındaki Yetişkinler için, 330 lbs'ye kadar (Siyah)

Yaşlılar için Asansör Koltuğu Recliner, TACKspace Güç Kaldırma Koltuğu, Kullanışlı Uzaktan Kumandalı Sessiz

Alıcı reytingleri:
₺ 287.40

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Trendelenburg pozisyonu, bacaklarınızın vücudunuzun geri kalanının biraz üzerinde yükselmesini sağlar. • Şık kumaşları ve renkleri ile ev dekorunuza kolayca uyum sağlayacak ve her türlü oturma veya aile odasını tamamlayacak şık ve modern bir görünüm. - MASİF AHŞAP : İç yapı, daha uzun ömür için Güney Amerika fümigasyonlu masif ahşaptan yapılmıştır.Bu, kafaya ve kalbe doğru kan akışını teşvik eder ve omurga problemleri veya ağrıyan eklemleri olan yaşlılar için faydalı olabilir. - ALAŞIMLI ÇELİK ÇERÇEVE : 330 LBS ağırlığındadır.Bu, kafaya ve kalbe doğru kan akışını teşvik eder ve omurga problemleri veya ağrıyan eklemleri olan yaşlılar için faydalı olabilir.TESLİMAT : Asansör koltuğu 2 kutu halinde gelir ve bunları aynı gün göndeririz, ancak taşıyıcı bunları farklı günlerde kapınıza teslim edebilir.Bu kaldırma sandalyesinin 15 dakika içinde montajı kolaydır, parçaları herhangi bir alet kullanmadan metal yuvalara kaydırın.6' boyundaki insanlar için daha uygundur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!