• Yeni Kız
Eywamage Uzaktan ile 4 Paket Kırmızı Flameles Pillar Mumlar, titrek LED Pil Mumlar 3 Çap, gerçek Balmumu Dekoratif Mumlar

Eywamage Uzaktan ile 4 Paket Kırmızı Flameles Pillar Mumlar, titrek LED Pil Mumlar 3 Çap, gerçek Balmumu Dekoratif

Alıcı reytingleri:
₺ 86.94

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Gerçekçi Alevsiz Mumlar - Bu mumlar gerçek balmumundan yapılmıştır, simüle edilmiş 3 D sabit alev, siyah fitil, hafifçe ve yumuşak bir şekilde titreyerek sıcak beyaz bir parıltı verir, yanarken geleneksel mumlardan farkı söylemek zordur. 10 Tuşlu Uzaktan Kumanda ve Zamanlayıcı Fonksiyonu-Tüm mumları tek bir uzaktan kumandayla kontrol edebilirsiniz( 1 cr2025 pil dahil), bu alevsiz mumları ulaşılması zor yerlerde görüntülemeniz için uygun, 5 mod : AÇIK / kapalı, 2/4/6/8 Saat Zamanlayıcı, Loş / Parlaklık, Titreme, Maksimum aralık 20 ft.Pille Çalışan LED Mumlar - Her mum 2 AA pil alır ( dahil değildir), 2 daha uzun pil ömrü, 350+ saatten fazla sürer.Güvenli Önce Gelir-Bu elektrikli sahte mumları, çocukların veya evcil hayvanların onları devirmesi, yakındaki nesnelerin yanması veya onları üfleyen bir esinti hakkında endişelenmeden herhangi bir yere koyabilirsiniz. 4 Paket Ayağı Mumlar Set-Paket içerir 4 paket alevsiz ayağı mumlar( bir 3“x 4", bir 3"x 5", bir 3"x 5.1", bir 3" x 5.5"), 1 uzaktan kumanda (1 cr2025 pil dahil), 1 kullanım kılavuzu.Paket içeriği - 4 adet noel kırmızı sütun mumlar, 1 uzaktan kumanda, 1 kullanım kılavuzu.Uzaktan kumanda tüm mumlar için çalışır, 5 mod : AÇMA/kapama, 2/4/6/8 SAAT ZAMANLAYICI, TİTREK/STATİK ALEV, PARLAK / LOŞ, 24 SAAT ZAMANLAYICI(MUMLARI HER ZAMAN açık TUTUN).Hakkımızda.1996 Yılında kurulan Eywamage, basit bir amacı olan bir mum üreticisi ve yaşam tarzı markasıdır : gerçek mumlara mükemmel bir alternatif, bir odaya yatıştırıcı bir ortam getirmek, dekorunuza eklemek veya düşünceli bir hediye yapmak. 4 paket kırmızı led sütun mumları.Yangın tehlikesi, duman veya dağınık damlayan balmumu endişesi olmadan Eywamage pil mumlarıyla ruh halinizi ayarlayın.kubbeli gerçekçi bir titreme şeklinde bir alev ve sıcak Beyaz LED ampul ile, rustik dokulu wax bitirmek görünüyor ve gerçek bir mum gibi, bu kırmızı alevsiz ayağı mumlar her mekanda hoş bir ambiyans eklemek, set home masa süsleri için harika dekorasyon, şömine, şömine, Noel dekor, düğün, tatil, parti, doğum günü ve aynı zamanda büyük bir hediye olacaktır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!