• Yeni Kız
DZS Elec DC-DC Adım-aşağı Sabit Akım regülatör modülü 4-38 v Giriş 1.25-36 v Çıkış Ayarlanabilir Büyük Güç 5A 75 W Dönüştürücü için Şarj veya LED Sürücü Modülü

DZS Elec DC-DC Adım-aşağı Sabit Akım regülatör modülü 4-38 v Giriş 1.25-36 v Çıkış Ayarlanabilir Büyük Güç

Alıcı reytingleri:
₺ 47.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

5 A 75 W büyük güç, akım sınırı, voltaj stabilizasyonu ve adım atma işlevine ek olarak, modül ayrıca usb konektörünün lityum pili için yüksek güçlü bir LED sabit akım sürücü modülü ve şarj modülü olarak da kullanılabilir.İki çeşit çalışma modu : sabit voltaj ve sabit akım.Kırmızı gösterge ışığı mevcut çalışma durumunu gösterebilir.Işık sabit voltaj modu anlamına gelir, ışık kapalı sabit akım modu anlamına gelir.Akım sınırı, kısa devre, aşırı sıcaklık koruması ile, çıkış kısa devre olsa bile modül yanamaz, bu da daha güvenlidir.Lütfen giriş portundaki bağlantıyı tersine çevirmeyin, aksi takdirde modül yanacaktır.Lityum pil için bir şarj modülü olarak kullanılan mavi ışık, şarj anlamına gelir, mavi ışık kapalı ve yeşil ışık, şarjın tamamlandığı anlamına gelir.İki yüksek hassasiyetli voltaj ve akım pontentiometresine sahip olmak, çıkış voltajını ve akımını ayarlamak için vidayı döndürün.(Modül, giriş voltajı muse 2.5 V çıkış gerilimi daha fazla yüksek olması bir dezavantaj olarak Kullanılan 38 V ( 38 V max) Çıkış Voltajı : 1.75 V-36 V 26 mm Yükseklik : 15 mm Ağırlık : 25gr Giriş Voltajı : NEGATİF 61mm, Genişlik özelliği : Uzunluğu : : . 5 A (MAX), çıkış gerilim sadece gerilim 2.5 V üzerinde olduğunda ayarlanabilir ) çıkış Akımı : .Çıkış 3 A CİHAZLAR üzerinde çıkış Gücü : 75 W (MAX, Lütfen soğutma güçlendirmek.) Ters Gerilim Koruması : HAYIR (not pozitif ve negatif elektrot Lütfen, ya da doğrudan yakar Evet ( Otomatik sıcaklık bitince çıkış kapalı) sıcaklık Koruma (Sınırlı akım 8 A) Evet Üzerinde devre Koruma 180 KHz Transfer Verimliliği : 96'ya eşit veya daha az% Kısa çalışma Sıcaklığı : +85 santigrat dereceye -45 için Anahtarlama Frekansı : : : .Ihtiyacınız varsa, lütfen büyük akım tüpü ekleyin.) Bağlantı Modu : Terminaller veya lehim terminalleri.Giriş için V-girişi, çıkış için V-çıkışı.Akım ve voltaj nasıl ayarlanır : 1. Sabit voltaj potansiyometresini ayarlayın, ihtiyacınız olanı elde etmek için çıkış voltajının olduğundan emin olun. 2. Çıkış kısa devre akımını ölçmek için multimetreyi 10 A akımdaki çıkış portlarına doğrudan bağlayın ve çıkış akımının planlanan değere ulaştığından emin olmak için sabit akım pontentionmeter'ı ayarlayın.Paket Dahil : 1 adet 5 A 75 W adım-aşağı güç dönüştürücü.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!