• Yeni Kız
Uzatma Vakum Hortumu Esnek Genişletilebilir Hortum Boruları Fırça Kafası Hızlı Saç Kesme Kesme Ekipmanları Elektrikli Süpürgeler Elektrikli Süpürge Aksesuar Kiti

Uzatma Vakum Hortumu Esnek Genişletilebilir Hortum Boruları Fırça Kafası Hızlı Saç Kesme Kesme Ekipmanları

Alıcı reytingleri:
₺ 228.00

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

★Malzeme★ : Yüksek kaliteli ABS malzeme, iyi esneklik, deforme veya hasar kolay değil. ★ Uygulama★ : Bu genişletilebilir hortum, berberlerde hızlı saç kesme ekipmanı veya elektrikli süpürgeler için kullanılabilir. ★ Ölçeklenebilir★ : Uzun mesafenin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için bir metre üç metreye kadar uzatılabilir. ★Özel bir teleskopik hortum fırçası ile donatılmıştır★ : Fırça düğümlenmeden 360 derece esnek bir şekilde döndürülebilir. ★ Kolay temizlenir★ : Özel kaplama, pürüzsüz yüzey, kolay temizlenebilir, uzun süreli kullanım için uygundur.Özellik : 1. Hızlı saç kesme ekipmanı için özel teleskopik hortum fırçası, fırça düğüm olmadan 360 derece esnek bir şekilde dönebilir. 2. Bir metre, uzak mesafe için farklı talepleri karşılayan üç metre uzunluğunda çizilebilir. 3. Özel pürüzsüz yüzey, pürüzsüz yüzey, temizlenmesi kolay, uzun süreli kullanım için uygundur. 4. Yüksek kaliteli ABS malzemeler, iyi esneklik, deforme veya hasar kolay değil. 5. Hızlı saç kesme kesme ekipmanı veya berber dükkanı için elektrikli süpürgede kullanılabilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Genişletilebilir Hortum Malzeme : ABS Kullanımı : Bir elektrikli süpürge kullanılabilir için hızlı saç kesme kesme equiomen veya berber dükkanı Paket Listesi : 1 x Hortum 1 x Fırça Kafası .

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!