• Yeni Kız
Kapı Kilidi Ev Güvenlik Kilidi Parmak İzi Akıllı Kilit Dijital IC Kart WiFi Bluetooth TT Kilit APP Kolay Yönetim Gümüş Kapı Kilidi (Renk: 3585S, Boyut

Kapı Kilidi Ev Güvenlik Kilidi Parmak İzi Akıllı Kilit Dijital IC Kart WiFi Bluetooth TT Kilit APP Kolay Yönetim

Alıcı reytingleri:
₺ 52.80

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

304 paslanmaz çelik gövde.Destek TT kilit UYGULAMASI (Bluetooth). kilidini açmanın 5 yolu.Geçici şifreyi destekleyin.Sola ve sağa aç. **1 1, arka panel, 1*zıvana,Ürünler şunlardır : geçici password Open sol ve right Technical parameters Product malzeme unlock Support için (Bluetooth)304 paslanmaz çelik housing Support TT kilit UYGULAMASI 5 yolu : 304 paslanmaz steel Front masası Aksesuar Kiti 2 1, kartı*3, anahtar'*manuel*1 Unlocking yöntem : 5 meters L Kilit dili malzeme içinde parmak izi, şifre, manyetik kart, anahtar ve Bluetooth APPBluetooth mesafe : 304 paslanmaz steel Standby zaman : 10 months Cylinder türü : Sınıf CAmbient sıcaklık kullanıcı* : 1 ışık flashes Safety işlevi parmak izi : lock Notice için kolu kaldırınız alüminyum kapı, ahşap kapı, ızgara door Door kalınlığı : 30-100mm Card kapasitesi : 200 Password kapasitesi : 150 groups Fingerprint toplama : MERKEZDEN biyolojik fingerprint Fingerprint kapasitesi : 300 Code toplama : 5 kez yanlış şifre koruması ve alarm Low pil uyarısı : 25°~55°Kapı türü : . Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-3% hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin ol.2. Renk farklı monitörlerden değişebilir, lütfen gerçek ürüne bakın.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!