• Yeni Kız
Simayixx Diş Fırçası çocuk U-şekilli Diş Fırçası 360° Kapsamlı Fırçalar İçin Dinozor Tarzı Temizlik Beyazlatma Masaj Diş Fırçası Modelleme Diş Fırçası Diş Beyazlatma(B)

Simayixx Diş Fırçası çocuk U-şekilli Diş Fırçası 360° Kapsamlı Fırçalar İçin Dinozor Tarzı Temizlik Beyazlatma

Alıcı reytingleri:
₺ 26.73

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Ergonomik U-şekilli fırça kafası, çocuk diş yapısının şekli ve mekaniği için uygundur.çocuk hassas dişetleri ve dişler için de önemli benzersiz.U-şekilli tasarım, daha uygun ağız, böylece bebek kabul edebilir.Gıda sınıfı silikon kıllar, küçük çocukların diş etlerine masaj yapmak için yumuşak ve hijyeniktir.Silikon fırça kafası yüksek sıcaklığa dayanıklıdır ve normal zamanlarda dezenfekte edilebilir.It dişleri her açıdan temizleyebilir ve ağız boşluğunu daha sağlıklı hale getirebilir. ♦ 360° Kapsamlı Temizlik için çocuk U-şekilli Diş Fırçası Uygulanabilir Yaş 0-12 yaşında.Bu çocukların sağlıklı uzun fırçalama alışkanlıkları geliştirmek hatta diş fırçası için istekli olmak.ÖZELLİKLER : Malzeme : Silikon + PP Dezenfeksiyon yöntemi : ılık suda yıkayın Isıya dayanıklı sıcaklık : 100°C Uygulanabilir yaş : 1-12 yaşında Type Green küçük(2-6 yaşında);Pembe küçük(2-6 yaşında);Mavi küçük(2-6 yaşında). ✔ 【Bebeği Fırçalamayı Sevdirin】 Kullanımı kolaydır.diş macunu ve dişleri temizlemek için ağzınızda sallayın.Güvenli malzeme, özel koku yok, bebek daha fazla Sağlık kullanıyor. Care【Healthier Care】U-şekilli fırça kafası tasarımı, 360 ° bebeğinizin Temiz teeth.It dişleri her açıdan temizleyebilir ve ağız boşluğunu daha sağlıklı hale getirebilir. traditional【Özel U-şekilli Tasarım】Geleneksel diş fırçasından farklı olarak, dişlere daha iyi uyacak şekilde benzersiz bir U-şekilli fırça kafası tasarımı kullanıyoruz.U-şekilli tasarım, daha uygun ağız, böylece bebek kabul edebilir.U şeklindeki diş fırçasını sola ve sağa sallayın.Kullandıktan sonra diş fırçasını durulayın.ön ve arka taraflara diş macunu.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!