• Yeni Kız
G128-Texas Eyalet Bayrağı 3x5ft Işlemeli Yıldız Dikili Stripes Ağır 220GSM Sert Bükülmüş Polyester Kalite ıle Pirinç Grommets

G128-Texas Eyalet Bayrağı 3x5ft Işlemeli Yıldız Dikili Stripes Ağır 220GSM Sert Bükülmüş Polyester Kalite ıle

Alıcı reytingleri:
₺ 89.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Kaliteli Ağır Hizmet Tipi 220 GSM Sert Bükülmüş Polyesterden yapılmış ve hem iç hem de dış mekan kullanımı için tasarlanmış güzel ve Dayanıklı Texas Bayrağı;.Yıldız, muhteşem bir sunum için yoğun olarak doldurulmuş beyaz iplik kullanılarak işlenir;.Bayrağın mavi, beyaz ve kırmızı naylon bölümü, çözülmeyi önlemek için 2 sıra üstün kilit dikişi ile ayrı ayrı dikilir; İthal, %100 Bükülmüş Polyester.Sinek ucu, dayanıklılığı artırmak, bayrak ömrünü uzatmak ve yıpranmayı önlemek için 4 sıra kilit dikişi ile güçlendirilmiştir;.İki Katı Pirinç Grommets ile Ağır Polyester Tuval Başlığı. 220 GSM Ağır Hizmet Tipi Sert Bükülmüş Polyester.Kaliteli Ağır Hizmet Tipi 220 GSM Sert Bükülmüş Polyesterden yapılmış ve hem iç hem de dış mekan kullanımı için tasarlanmış güzel ve Dayanıklı Texas Bayrağı;.Yıldız, muhteşem bir sunum için yoğun olarak doldurulmuş beyaz iplik kullanılarak işlenir;.Bayrağın mavi, beyaz ve kırmızı naylon bölümü, çözülmeyi önlemek için 2 sıra üstün kilit dikişi ile ayrı ayrı dikilir;.Sinek ucu, dayanıklılığı artırmak, bayrak ömrünü uzatmak ve yıpranmayı önlemek için 4 sıra kilit dikişi ile güçlendirilmiştir;.İki Katı Pirinç Grommets ile Ağır Polyester Tuval Başlığı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!