• Yeni Kız
Kavanozlu Baharat Rafı-24 Cam Baharat Kavanozu, Tezgah Üstü Dolap Mutfak Kileri için Baharat Rafı Organizatörü Serbest Duran veya Duvara Monte Edilmiş, 420 Baharat Etiketi İşaretleyici ve Hunili Baharat Tutucu Organizatörü

Kavanozlu Baharat Rafı-24 Cam Baharat Kavanozu, Tezgah Üstü Dolap Mutfak Kileri için Baharat Rafı Organizatörü

Alıcı reytingleri:
₺ 101.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

【AYAKTA VEYA DUVARA MONTE baharat RAFI】 Açık çerçeve baharat organizatör tutucusu, baharatlarınızı metal baharat rafındaki şişelerde görmek kolaydır.Bu asılı baharat rafı duvar montajı, mutfak kilerinde, dolapta ve tezgahta bağımsız veya duvara monte edilmek üzere çok yönlü donanım ile birlikte gelir. 【KOMPLE SET DETAYLARI】cyrico baharat rafı, her biri 4 ons kapasiteli 1.7 x 1.7 x 4.1 inç, 420 baharat etiketi (70 boş etiket içerir), bir tebeşir işaretleyici, bir huni ve montaj donanımı dahil olmak üzere 24 boş kavanoz ile birlikte gelir.Baharatlarınızı taze tutmak için tüm baharat kavanozları BPA içermez ve hava geçirmezdir.Daha da önemlisi, bulaşık makinesinde yıkanabilirler, böylece onları kolayca temizleyebilirsiniz. 【DAYANIKLI RAF VE ORGANİZE KAVANOZLAR】 Güçlü ve sağlam, tezgah üstü baharat rafı organizatörü, mutfaklarda harika görünen siyah kaplamalı üstün kaliteli metalden yapılmıştır.Ağır hizmet tipi baharat organizatör rafının temizlenmesi kolaydır ve metal şeritler baharat kavanozlarını daha düzenli hale getirir. 【YERDEN TASARRUF 3 KATMANLI BAHARAT ORGANİZATÖRÜ】 cyrico baharat rafı duvara monte raf sadece baharatlarınızı tatmin edici bir şekilde depolamakla kalmaz, aynı zamanda yemek pişirirken zamanınızı ve stresinizi de korur.3 Katmanlı baharat organizatör rafımız, kullanılabilir alanı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış minimum yer kaplar.Önlemler 16.25’ uzunluk ve 10.5’ yükseklik x 4.55’ genişlik. 【MÜKEMMEL DEKORATİF tasarımlar VE satış sonrası SERVİS】 tezgah üstü için cyrico baharat rafı organizatörü, stil severler için harika bir baharat rafı olacaktır.Bu siyah modern tarzdaki raf hem işlevsel hem de hoş görünümlü.Onlarla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve tüm endişelerinizi gidermek için her şeyi yapacağız.Renk : 24 Boş Kavanozlu Baharat Rafı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!