• Yeni Kız
Lbaby Yanlış Tırnak Tutkal Hızlı Kuru Ekstra Güçlü Tırnak Ucu Yapıştırıcı Bond Tutkal Profesyonel Tırnak Tutkal Manikür Malzemeleri Ev Kullanımı için / Salon

Lbaby Yanlış Tırnak Tutkal Hızlı Kuru Ekstra Güçlü Tırnak Ucu Yapıştırıcı Bond Tutkal Profesyonel Tırnak Tutkal

Alıcı reytingleri:
₺ 102.90

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Sağlıklı malzemelerle yapılmış, güvenli ve toksik olmayan, doğal tırnaklara ve insan vücuduna zararsız, size rahat bir tırnak sanat deneyimi yaşatır.Çabuk kuruyan tırnak tutkalı, iyi yapışma mukavemetine ve hava sızdırmazlığına sahiptir, bu da dekoratif tırnak aksesuarlarının yapışmasını kolaylaştırır.Sahte tırnaklara ince ve eşit bir tutkal tabakası uygulayın, ardından süsleri takın ve 5 saniye tutun, süslemeler kolayca düşmez.Tırnak sanat tutkalı, sahte tırnaklar, kırık tırnaklar, yapay elmaslar, boncuklar, değerli taşlar, altın varak ve diğer küçük tırnak süslemelerini yapıştırmak için çok uygundur.Tırnak tutkalı uygularken, tırnaklarda en az bir kabarcık veya su olmadığından emin olun hour.Be kullanırken dikkatli olun ve çocuklardan uzak tutun.Açıklama : Kapasite : 5ml Color : transparent Curing : UV / LED light Instructions : 1. Astar uygulayın ve kürleyin. 2. Daha derin bir renkli jel uygulayın ve kürleyin. 3. Açık renkli jel uygulayın. (Tedavi edilemez) 4. Kabarcık yapıştırıcısını takın ve tedavi edin. 5. Süsleyin, üst kat uygulayın ve kürleyin.son.Notlar : 1. Kapasite 5 ml'dir.Şişenin kapasitesi 5 ml'yi aştığından, oje şişeyi tamamen doldurmaz! 2. Mühürlü tut.Doğrudan güneş ışığından kaçının.Bu ürün, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edin.Paket içeriği : 1 * kabarcık jel.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!