• Yeni Kız
LOGİX 20910 Bütan Meşale, Meşale Çakmakları, Pişirme Meşalesi, Crème Brulée için Meşale, Meşale Çakmakları Bütan Doldurulabilir, Mini Meşale Çakmakları, Mutfak Meşalesi

LOGİX 20910 Bütan Meşale, Meşale Çakmakları, Pişirme Meşalesi, Crème Brulée için Meşale, Meşale Çakmakları

Alıcı reytingleri:
₺ 35.64

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

AYARLANABİLİR ALEV : Sabit bir alev akımı, mutfak meşale anahtarına bastıktan hemen sonra tutuşur, hızlı bir şekilde ısıtmaya veya aydınlatmaya hazırdır.Kullanımı kolay alev ayarlayıcı ile meşale çakmağının alev boyutunu artırın veya azaltın.TONLARCA kullanım : Şişirme meşalesi mutfak, dış mekan ve küçük onarımlar için mükemmeldir.Ateşe başlayın, şekeri karamelize edin, kokteyl garnitürlerini kızartın, sebzeleri kızartın, peyniri eritin, kahverengi bezeler, metal lehimleyin, mücevherleri lehimleyin ve metal kili ateşleyin.SÜREKLİ ALEV MODU : Crème brulée meşale, çok yönlülüğü artırmak için dokunma ve gitme aydınlatmasına veya sürekli alev moduna sahiptir.Sürekli alev moduna kilitlemek için yiyecek meşalesindeki düğmeyi basılı tutun ve sağa dönün.HAFİF VE KOMPAKT : 9.6 oz ağırlığında., yakıcı meşale, uzun süreli kullanım sırasında bile elinde harika hissediyor.Küçük meşale mutfak çekmecelerine, sırt çantalarına ve alet kutularına sığar.YENİDEN doldurulabilir : Bütan bittiğinde, bütan çakmak torcunun tankını hiçbir şeyi çıkarmak zorunda kalmadan kolayca doldurun.Bütan bidonunun ucunu doldurma noktasına yerleştirin; Birlikte verilen bileşenler : Basting Fırçası.Renk : Mavi Çelik / Boyut : 9.6 Oz.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!