• Yeni Kız
QSJY Banyo Zemin Dolabı (Metal Çelik Dolap Su Geçirmez Malzeme, Kurulum Talimatları Sağlayın) (Renk: Pembe, Boyut: 15. 74x15. 74x40. 15 inç)

QSJY Banyo Zemin Dolabı (Metal Çelik Dolap Su Geçirmez Malzeme, Kurulum Talimatları Sağlayın) (Renk: Pembe,

Alıcı reytingleri:
₺ 80.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dayanıklı sağlam mühendislik Kalınlaşmış soğuk çekilmiş karbon çelik plaka Yapılmış-çok Yönlü Karşılıyor : basit bir tasarım ve klasik beyaz bitirmek ile bu zemin kabine sadece günlük kullanım dayanacak şekilde inşa edilmiştir, ama aynı zamanda, koridor, çalışma, ve daha fazla oturma odanızda çarpıcı görünüyor.15”Y duran cabinet Durable tercih ederek, günlük temel tutmak Karşılayan çok Yönlü depolama alanı dışında : sağlam mühendislik Kalınlaşmış soğuk çekilmiş karbon çelik levha Yapılmış, basit bir tasarım ve klasik beyaz bitirmek ile bu zemin kabine sadece günlük kullanıma dayanacak şekilde inşa değil, aynı zamanda oturma odasında, koridorda, çalışma ve moreİn Görme ya da Görme çarpıcı görünüyor?Bu size kalmış!Bu akıllı banyo dolabı kapı gizlemek için bu kadar olmasa da sık sık sizin için kullanışlı açık kullanılan öğeleri raf, super sahiptir (ekstra tuvalet kağıdı bakıyoruz)güzel banyo öğeler daha Kolay, daha İyi : sağlanan numaralı parça İle, Meclis asla sadece kolay talimatları takip etmek vidayı sıkın bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı—ve bu köşe birim Olsun hiçbir time What kurmak gerekir : Yetenek ve fonksiyon karışımları, bu da mümkün Değilse ürün kitabını anlamak temiz ve karışıklık için raf-ücretsiz space Warm ipucu : lütfen ayrıntılar sayfasında soru ve cevap modülünde soru sormak ile modern bir estetik oluşturur kat banyo dolabı.15”H bağlantısız dolabı tercih ederek depolama alanını en üst düzeye çıkarın ve günlük ihtiyaçlarınızı parmaklarınızın ucunda tutun.Görme veya göz önünden?Bu size kalmış!Bu akıllı banyo dolabı, sık kullanılan eşyalarınız için süper kullanışlı bir açık rafa sahipken, çok hoş olmayan banyo eşyalarını saklamak için kapı (size bakıyoruz, ekstra tuvalet kağıdı).Size yardımcı olmak için videoyu yükleyip kullanacağız.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!