• Yeni Kız
Manyetik Kesir Fayans ve Daireler 19 Takım 118 Adet, Opret Gökkuşağı Matematik Manipulatives Okul Öncesi İlköğretim Okulu Eğitim Kaynakları Sınıf Eğitim Seti noel hediyesi

Manyetik Kesir Fayans ve Daireler 19 Takım 118 Adet, Opret Gökkuşağı Matematik Manipulatives Okul Öncesi İlköğretim

Alıcı reytingleri:
₺ 56.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Çocukların kesirleri görselleştirmelerine yardımcı olun : 9 kesir çemberi içerir (1 bütün, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/10, ve 1/12 değerleri) ve 10 kesir şeridi (1 bütün, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/10, 1/12, ve 1/16 değerleri).Premium Malzeme : Kalın köpük ve plastik, onları almayı ve birbirleriyle karşılaştırmayı kolaylaştırır.PVC tabaka ile kağıt soyulmaz.Tek Yükseltilmiş Set : 1/16 değer Fayansı Ekleyin.Her hükümdarın onda biri vardır.Matematik sadece bir kavram olmamalı, aynı zamanda pratik olmalıdır.Kesirleri göstermenin ve öğretmenin harika bir yolu : 10 renk, kesirlerin 10 değerini temsil eder.Parlak ve farklı renkler çocukların ayırt etmesine ve ezberlemesine yardımcı olur. 30 günlük para iade garantisi : Kesir manipülatiflerinden memnun değilseniz, tüm paranızı iade edeceğiz.Beyaz tahta gösterimi, öğrenci etkinlikleri ve sınıf gösterimi için idealdir.Matematik kavramlarını öğrenmeyi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirin.Bu parlak fayanslar ve daireler çocukların saymasına, karşılaştırmasına ve birleştirmesine yardımcı olur.Matematik kavramsallaştırma için görsel/manipülatif gerektiren öğrenciler için son derece yararlıdır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!