• Yeni Kız
Paten Aracı All-in-One, Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Kaykay T Araçları Aksesuar-T-Tipi Allen Anahtarı ve L-Tipi Phillips Kafa Anahtarı Tornavida ile

Paten Aracı All-in-One, Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Kaykay T Araçları Aksesuar-T-Tipi Allen Anahtarı ve L-Tipi

Alıcı reytingleri:
₺ 17.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

[Satış Sonrası Servis] ◆ Kaykay aracınızın herhangi bir kalite sorunu varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, hafta boyunca size sorunsuz değiştirme veya para iadesi sunacağız.Ve aynı zamanda bir saklama çantası ile birlikte geliyor. [Çok fonksiyonlu Alet] : Daha iyi kontrol için kamyonlarınızı gevşetmek veya sıkmak için kamyonun üstündeki aks somunlarını, montaj donanımını ve kingpin somununu ayarlamanıza izin veren çok fonksiyonlu kaykay T aracı; Kaykay montajını tamamlamak için mükemmeldir.Kullanışlı bir çoklu araca sahip olmak size geri dönmenizi sağlayacaktır home.Aks somunlarınızı, kral pimlerinizi ve montaj donanımınızı ayarlamak için bu aleti kullanın.Bu KVENİ skate T aracı, her türlü kaykay, kuruş tahtası, uzun tahta, standart kaykay, bisiklet, scooter, kruvazör ve daha fazlasıyla tamir, sıkma veya yeniden montaj için kullanılabilen evrenseldir.Aks somunlarını, montaj donanımını ve üst kısımdaki kingpin somununu ayarlamak için çoğu kaykay ve uzun tahta tipiyle çalışır.Kaykay T aracı sadece 0.2 ons ağırlığındadır.Kaykay T aracı, güvertenizi donanım, tekerlekler ve daha fazlası ile özelleştirmenize yardımcı olur.It çoğu cebe kolayca sığar, böylece ihtiyacınız olduğunda her yerde taşıyabilir ve kullanabilirsiniz.

Ürün hakkında

Material:
High-quality plastic and metal

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!