• Yeni Kız
4 Set Veritek 14x1. 5mm 1.6 İnç 22mm Hex Siyah Büyük Meşe Palamudu Konik Koltuk Tekerlek Kilitleri için Tesla Fabrika Tekerlekler

4 Set Veritek 14x1. 5mm 1.6 İnç 22mm Hex Siyah Büyük Meşe Palamudu Konik Koltuk Tekerlek Kilitleri için Tesla

Alıcı reytingleri:
₺ 119.97

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Anahtar Altıgen : OEM Fabrika Tesla Sedan SUV Tekerlekleri için 22mm ısıl İşlem Görmüş.Konu : 14x1.5mm 4 Set Siyah Tekerlek Kilitleri w/ Anahtar.Toplam Uzunluk : 1.60 " 41mm. 10.9 Dereceli ısıl İşlem Görmüş Çelik Konstrüksiyon.Maksimum Dayanıklılık ve Çekme Mukavemeti için Sertleştirilmiş.OEM Fabrika Standartlarını Karşılar veya Aşar.Lütfen Dikkat : -Fabrika Tesla Otomobilleri İle 1415 TSLKBK Tekerlek Locks For Kullanın Fabrika Tekerlekleri Isı 10.9 kalite Çelik Malzeme / Siyah kaplama Anahtar Hex Tedavi SUV : 22mm Koltuk : Konik Uzunluk Acorn Büyük 60 Derece : 1.60" 41mm Thread : 14x1 VTK 4 Siyah Premium Veritek Performans, Bir dizi Nedeniyle Birden fazla Tekerlek Mevcut Tasarımlar, Fabrika Somunlar Kontrol Tekerlek Özellikleri Purchase This Listeleme Önce/öneriyorum.Maksimum Dayanıklılık ve Mukavemet İçin Sertleştirilmiş 5 mm Sap Genişlik : 27 mm İle.OEM Fabrika Standartlarını Karşılar veya Aşar Her Bir Pabuç Somunu, Kaplamadan Önce Elle Parlatılır veya Yuvarlanır, Bu Da Daha Uzun Ömürlü Üstün Kaplama İle Sonuçlanır OEM Fabrika Standartlarına Göre Üretilen Yerel Pikap ve Uluslararası Nakliye Mevcuttur.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!