• Yeni Kız
Günbatımı Grafik ve Çıkartmaları Değil Yakalandı Bok Balıkçılık Kulübü Çıkartması Vinil Araba Sticker Balıkçılık Açık / Otomobil Kamyon Kamyonet Duvarlar Dizüstü / Beyaz / 5.5 inç / SGD000179

Günbatımı Grafik ve Çıkartmaları Değil Yakalandı Bok Balıkçılık Kulübü Çıkartması Vinil Araba Sticker Balıkçılık

Alıcı reytingleri:
₺ 23.85

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu bir vinil, kalıp kesim çıkartması.Uygulama talimatları siparişinizle birlikte verilir.Kullanılan malzemenin aracınızın dışında 5 yıl dayanması garanti edilir, ancak çoğu temiz yüzeye uygulanabilir.Kullanır : Araba pencere, dizüstü bilgisayar, bilgisayar, kamyon, tablet, araç kutusu, soğutucular, duvar, oto, rv, vb.Herhangi bir temiz, pürüzsüz yüzeye kolay soyma ve yapıştırma uygulaması..Kristal Berraklığında bir Laminat UV, Çizilmeye, Su Geçirmez ve Hava Koşullarına Dayanıklı hale getirir.Ürünlerimizde kullandığımız transfer bandı açıktır ve bu da uygulamayı kolaylaştırır.ABD'de yapılan Bu, araba camlarına veya herhangi bir pürüzsüz temiz yüzeye uygulanabilen yüksek kaliteli bir vinil çıkartmadır.Etiket yok bir background.It solma, soyulma veya çatlama olmadan 5 yıla kadar dış kullanım sürmesi garanti edilen yüksek kaliteli vinilden yapılmıştır.Siparişinizle birlikte kolay uygulama talimatları sağlanır.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!