• Yeni Kız
ZELUS 7x7ft Beyzbol Softbol Uygulama Net / Taşınabilir Beyzbol Net ile Tee, 6 Ağırlıklı Beyzbol Topları ve Taşıma Çantası için Vuruş İsabet ve Yunuslama

ZELUS 7x7ft Beyzbol Softbol Uygulama Net / Taşınabilir Beyzbol Net ile Tee, 6 Ağırlıklı Beyzbol Topları ve

Alıcı reytingleri:
₺ 90.30

kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Dayanıklılık için kalınlaştırılmış ÇELİK BORULAR : pişirme işleminde 0.03” kalınlığında çelik borulardan yapılmış sağlam braket her zaman pas ve korozyondan uzak durur ve servis ömrünü uzatır.AYARLANABİLİR ve bu beyzbol vuruş tişörtünün yüksekliği, her yaştan kullanıcı için mükemmel olan 27.8” - 47.5” arasında ayarlanabilir. 16oz ağırlıklı BEYZBOL : Ağır antrenman topu, bağlantıyı ve takibi iyileştirmek için gerçek zamanlı geri bildirim sağlar; ütüler ve sürahilere kavrama düzenlerinin net bir görüntüsünü vermek için yeniden şekillendirir; antrenörler ve diğer gözlemciler duruş ve salıncakla ilgili sorunları hızlı bir şekilde fark edebilir ve düzeltebilir.Hızlı KURULUM : Sadece 2 dakika içinde kurulum için alet veya vida gerekmez.Bu beyzbol pop-up ağı gerçekten bin yarasa.HER yerde EĞİTİN : Hafiftir ve arka bahçeden uygulama alanına taşınması kolaydır.Eğer inşa edersen, dingerler gelecek!Açık ve kapalı kullanım için harika.Vuruş, atış, vuruş, saha için mükemmeldir.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Güncellemeler hakkında bilgi

Zaman kaybetmeden en iyi fırsatları görün. Hepsi bir abonelikte. Sizler için çalışıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Online alışverişinizi bir üst seviyeye çıkarın!